Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24. feb 2000
12:00
Mammen IF
Karstoft IF (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2023
18:45
IHAA
IFSK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2023
20:30
IHAA
Galacitos
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2023
18:30
Gedved IF
Gedved OB
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2023
13:00
Skodborg IF
OB
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2023
18:30
Hornum Serei 4
TAMU
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2023
18:00
Gråsten Landbrugsskole
Øsby IF
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2023
20:30
IHÅ
Team Villads
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2023
08:00
Jelling fS (1)
Jelling fS (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2023
18:30
Jetsmark IF (1)
Jetsmark IF (2)
|
|||||||||||||||||||
01. nov 2023
19:00
Kolding IF
Øster Starup/Vester Nebel IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
14:00
Kolding B (1)
Dalby GF (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2023
19:20
B52/Aalborg (1)
Vejgaard B (1)
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2023
19:00
Lunderskov B
Vamdrup IF
|
|||||||||||||||||||
21. jan
12:00
Horsens B (2)
Almahaba (2)
|
|||||||||||||||||||
21. jan
12:25
Hørning IF (1)
GVL Løkken
|
|||||||||||||||||||
21. jan
14:00
Sædding/G IF
Spangsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
23. jan
19:00
B52/Aalborg (2)
FK Fjordsiden (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. jan
10:00
Jelling fS
Jelling fS
|
|||||||||||||||||||
27. jan
15:00
Ringkøbing IF (1)
Tarm IF (1)
|
|||||||||||||||||||
27. jan
15:30
Herning KFUM
Tjørring IF
|
|||||||||||||||||||
27. jan
16:00
Herning Dommer
Herning Dommer
|
|||||||||||||||||||
28. jan
17:00
Kolding B (2)
Kolding B (3)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
11:20
Sdr. Hygum B (1)
Jels IF (2)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
12:15
Nord/Als B
Gråsten B (5)
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. feb
12:15
Gråsten B (5)
Sønderborg B (8)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
13:00
Nibe B
Standerhejsning senior/ungdom
|
|||||||||||||||||||
03. feb
13:00
Vejle Kammeraterne (6)
Skibet IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. feb
13:00
Vejle Kammeraterne (6)
Vejle Idrætshøjskole (1)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
13:00
Vejle Kammeraterne (1)
Bredballe IF (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. feb
14:20
HOG Hinnerup
ACFC (1)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
16:00
Eintracht Immenbeck
Kummerfelder SV
|
|||||||||||||||||||
03. feb
16:45
Kolding B
Haderslev FK
|
|||||||||||||||||||
04. feb
10:30
Skærbæk BK
Eintracht Immenbeck
|
|||||||||||||||||||
04. feb
12:00
Horsens B (3)
Hatting-Torsted Fodbold
|
|||||||||||||||||||
04. feb
15:30
Kolding B (5)
Seest B
|
|||||||||||||||||||
04. feb
16:30
Helsted Fremad IF (3)
FC Sabur (3)
|
|||||||||||||||||||
06. feb
19:30
Spjald IF (1)
Måbjerg IF (1)
|
|||||||||||||||||||
07. feb
19:30
Vinding UIF (1)
Videbæk IF (1)
|
|||||||||||||||||||
07. feb
19:30
Nord-Als B (1)
Gråsten B (4)
|
|||||||||||||||||||
09. feb
18:20
Sdr. Hygum B
Jernved IF (1)
|
|||||||||||||||||||
09. feb
18:30
Herning Fremad (2)
Bording IF (5)
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. feb
19:00
TRIF (1)
AC Norddjurs (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. feb
13:00
Spjald IF (2)
Tvis KFUM & IF (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
10. feb
13:00
Skive IK (1)
Stoholm IF (1)
|
|||||||||||||||||||
10. feb
14:20
HOG Hinnerup
KFUM Fodbold, Randers (1)
|
|||||||||||||||||||
10. feb
15:00
Hals FS (1)
Ulsted B (1)
|
|||||||||||||||||||
10. feb
15:00
1.FC Quickborn
SV Hemmingstedt
|
|||||||||||||||||||
10. feb
15:00
Sønderborg B (7)
Sønderborg Fremad (4)
UDS
|
|||||||||||||||||||
10. feb
15:00
IF Skjold Sæby (1)
Voersaa IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. feb
16:00
Aalborg Chang (1)
FC Sabur (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. feb
13:00
Weiche Flensburg
SV Hemmingstedt
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. feb
13:15
Vellev IF (2)
Fårvang IF (4)
|
|||||||||||||||||||
12. feb
19:00
Juelsminde IF (1)
Skjold SS
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. feb
19:00
Juelsminde IF (1)
Sole IF (1)
|
|||||||||||||||||||
12. feb
19:30
Vinding UIF (2)
Måbjerg IF (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. feb
19:00
Vinderup IK
Oddense/Spøttrup
|
|||||||||||||||||||
14. feb
19:00
Ingstrup SF (1)
Saltum IF (2)
|
|||||||||||||||||||
16. feb
18:00
Videbæk IF (2)
Tvis KFUM & IF (2)
|
|||||||||||||||||||
17. feb
11:15
Kristrup B (1)
FC Sabur (4)
|
|||||||||||||||||||
17. feb
12:15
Viborg Sdrm. IK
Møldrup/Tostrup IF
|
|||||||||||||||||||
17. feb
12:15
Hjerting IF (1)
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
17. feb
12:15
Brønderslev IF
Saltum IF (1)
|
|||||||||||||||||||
17. feb
13:00
Spjald IF
Vinding UIF
|
|||||||||||||||||||
17. feb
13:00
FC Horsens
Almahaba
|
|||||||||||||||||||
17. feb
13:00
Stoholm IF (2)
Spøttrup Motion & Sport
|
|||||||||||||||||||
17. feb
13:00
Viborg FF (1)
Bjerringbro IF (1)
|
|||||||||||||||||||
17. feb
14:15
Storvorde/Sejlflod B (1)
FK Fjordsiden (1)
|
|||||||||||||||||||
17. feb
14:30
Farsø/Ullits IK (1)
Kvik IF (1)
|
|||||||||||||||||||
17. feb
15:00
Hals FS
Ulsted B
|
|||||||||||||||||||
17. feb
16:00
Sønderborg B (3)
Broager UI (2)
|
|||||||||||||||||||
18. feb
11:00
Gjøl B
Nordens Paris FC
|
|||||||||||||||||||
18. feb
12:20
Aarhus Fremad (6)
Team Leo IF (3)
|
|||||||||||||||||||
18. feb
12:50
Sdr. Hygum B (3)
Dalby GF (3)
|
|||||||||||||||||||
18. feb
13:30
Gug B (2)
Aalborg Chang (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. feb
14:00
Gauerslund IF (3)
Viby IF (1)
|
|||||||||||||||||||
18. feb
14:00
AaB (3)
Mou IF
|
|||||||||||||||||||
19. feb
19:15
Hadsund B (3)
FK Fjordsiden (2)
|
|||||||||||||||||||
20. feb
19:00
Skjern GF (1)
Tarm IF
|
|||||||||||||||||||
20. feb
19:15
Ikast FC
KLG
|
|||||||||||||||||||
21. feb
17:45
Måbjerg IF (3)
Videbæk IF (3)
|
|||||||||||||||||||
21. feb
19:00
Hejnsvig IF
Rumænsk hold
|
|||||||||||||||||||
22. feb
19:00
Naur-Sir-Krunderup (1)
Måbjerg IF (1)
|
|||||||||||||||||||
22. feb
19:15
Horsens B (4)
Helsted Fremad IF (5)
|
|||||||||||||||||||
22. feb
19:15
Hobro IK (1)
Valsgård IF 83 (1)
|
|||||||||||||||||||
23. feb
18:30
Herning Fremad (5)
Studsgård GIF (1)
|
|||||||||||||||||||
23. feb
18:30
Bording IF (6)
Herning Fremad (6)
UDS
|
|||||||||||||||||||
23. feb
18:30
B52/Aalborg (3)
FC Dansom (3)
|
|||||||||||||||||||
23. feb
19:00
HTS
Ølgod IF
|
|||||||||||||||||||
23. feb
19:00
Vejle Kammeraterne (2)
Billund IF
|
|||||||||||||||||||
24. feb
10:00
Valsgård IF 83 (2)
Nørager IF (1)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
11:20
Sdr. Hygum B (4)
Høm/Seem UIF (1)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
12:00
Terndrup IF
FK Fjordsiden (4)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
12:15
Nord-Als B (2)
Broager UI (4)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
13:00
LKB/Gistrup (2)
AaB (4)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
13:00
SMIFF (1)
Fårvang IF (2)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
14:00
Ribe BK (2)
Skærbæk B (2)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
14:00
Galten FS
Herskind B
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. feb
14:00
Lemvig GF (2)
Hurup IF (4)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
14:20
Grenaa IF (1)
Nørager B (1)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
15:00
IF Midtdjurs (1)
Ådalen IF
|
|||||||||||||||||||
24. feb
15:00
FC Horsens (2)
BUF Horsens (1)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
15:00
Dronninglund IF (1)
IF Skjold Sæby (2)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
15:00
Sønderborg B (4)
Dybbøl IU (1)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
15:00
Herrup/Tvis
Vinding UIF (4)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
15:15
Assens IF
Als B
|
|||||||||||||||||||
24. feb
15:15
AIA/Tranbjerg (1)
Rask Mølle OIF (1)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
15:30
Bjerringbro IF (1)
Vejrumbro Boldklub
|
|||||||||||||||||||
24. feb
15:50
Gråsten B (1)
Sønderborg Fremad (1)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
16:00
Værum GF
KFUM Fodbold, Randers
|
|||||||||||||||||||
24. feb
16:20
Aarhus Fremad (9)
IVF, Århus (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. feb
16:20
Aarhus Fremad (1)
IVF, Århus (1)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
16:20
HOG Hinnerup
Nielstrup/Voldum UI
|
|||||||||||||||||||
24. feb
16:20
Aarhus Fremad (1)
Fuglebakken KFUM Århus
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. feb
16:30
ASA, Aarhus (1)
Fuglebakken KFUM (3)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
12:00
As IF (1)
Horsens B (1)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
12:20
Aarhus Fremad (4)
Aarhus Fremad (5)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
13:00
Karup/Kølvrå 07
Karup/Kølvrå 07
|
|||||||||||||||||||
25. feb
14:00
Midtals IF (1)
Sønderborg B (2)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
14:15
Koldby/Hørdum IF (S4)
Sjørring B
|
|||||||||||||||||||
25. feb
14:20
Aarhus Fremad (8)
CAF IF
|
|||||||||||||||||||
25. feb
14:45
Føvling/Stenderup UI
Gørding-Vejrup fodbold
|
|||||||||||||||||||
25. feb
16:00
Gauerslund IF (4)
BPI (1)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
16:00
Bjerringbro IF (3)
Vellev IF (3)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
16:15
FCH 6100 (1)
Hoptrup/Marstrup IF
|
|||||||||||||||||||
25. feb
17:45
IF Lyseng
Stavtrup IF
|
|||||||||||||||||||
27. feb
19:15
Hobro IK (7)
Klejtrup B
|
|||||||||||||||||||
28. feb
19:30
Nord-Als B
Sønderborg Fremad
|
|||||||||||||||||||
28. feb
20:00
LKB/Gistrup (4)
Vesterbro IK
|
|||||||||||||||||||
28. feb
20:00
LKB/Gistrup (5)
FC Vesterbro, Aalborg (1)
|
|||||||||||||||||||
29. feb
19:00
Horne IF (1)
Jernved IF (2)
|
|||||||||||||||||||
29. feb
19:00
Aale UI (1)
Klovborg UF (1)
|
|||||||||||||||||||
29. feb
19:00
Nørager B (1)
Hørning GF (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. feb
19:00
Nørager B
AH 2012
|
|||||||||||||||||||
29. feb
19:00
EIF/NSG (1)
Øster Nykirke IF
|
|||||||||||||||||||
29. feb
19:00
EIF/NSG (1)
Karstoft IF (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
01. mar
18:00
Saltum IF Serie 4
Arden IF Serie 4
|
|||||||||||||||||||
01. mar
19:00
Gødvad GIF
Virklund B
|
|||||||||||||||||||
01. mar
19:00
Viborg Sdrm. IK (1)
Sdr. Rind/Vinkel IF (1)
|
|||||||||||||||||||
01. mar
19:00
Esbjerg fB
Esbjerg Eagles (1)
|
|||||||||||||||||||
01. mar
20:00
Purhus IF (1)
KFUM Fodbold, Randers
|
|||||||||||||||||||
02. mar
12:00
Ingstrup SF
Trekroner IF 98
|
|||||||||||||||||||
02. mar
12:00
Klitmøller IF (1)
Klitmøller IF (1)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
12:00
Egen UI (1)
Broager UI (3)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
12:00
Hviding IF/Kvik 70 (1)
Hviding IF/Kvik 70 (2)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
12:00
Hobro IK (5)
Doense/Vebbestrup IF (1)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
12:30
Egebjerg IF (1)
Nim IF (2)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
13:00
Vejle Kammeraterne (6)
Smidstrup/Skærup IF (1)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
13:00
Frederikshavn fI
Aarhus 1900 (1)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
13:00
Bylderup/Burkal IF (2)
Tinglev IF (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. mar
13:00
Vejle Kammeraterne (3)
Ølholm B
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. mar
13:00
IF Dannebrog Astrup (2)
Kongerslev IF
|
|||||||||||||||||||
02. mar
13:15
Bjerringbro IF (2)
Spjald IF (4)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
13:20
Grenaa IF (2)
Vivild IF
|
|||||||||||||||||||
02. mar
13:30
As IF (1)
Skjold SS
|
|||||||||||||||||||
02. mar
13:30
Flauenskjold IF
Bagterp IF
|
|||||||||||||||||||
02. mar
13:30
Lemvig GF
Lemvig GF
|
|||||||||||||||||||
02. mar
14:00
Tinglev IF (4)
Bylderup/Burkal IF (3)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
14:00
Koldby/Hørdum IF (1)
Gesten IF (1)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
14:00
Rødekro IF (1)
Sønderborg B (1)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
14:15
Funder GF (1)
Bording IF (1)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
14:15
Storvorde/Sejlflod B (1)
IF Haabet, Øster Uttrup
|
|||||||||||||||||||
02. mar
15:00
Sønderborg B (6)
Sønderborg Fremad (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. mar
15:00
Hadsund B (4)
LKB/Gistrup (3)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
15:00
Hals FS (2)
Holtet IF
|
|||||||||||||||||||
02. mar
15:00
Hurup IF (3)
Fuglebakken KFUM (2)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
16:00
FC Horsens (1)
Horsens B (1)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
16:00
Helle FC
Bække SF
|
|||||||||||||||||||
02. mar
16:00
Løgstør IF (1)
Hornum IF (1)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
16:20
Aarhus Fremad (2)
Pen15 Reunited (1)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
18:30
B52/Aalborg (4)
Nordens Paris FC (4)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
10:15
Ommersyssel IF (1)
Fårvang IF (3)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
12:00
Horsens B
FC Vestkysten Århus (1)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
12:20
Alliancen IF (2)
Vellev IF (1)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
13:00
Bælum/Solbjerg IF (1)
Veddum IF
|
|||||||||||||||||||
03. mar
14:00
Egernsund KIF
FCH 6100 (2)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
15:00
Horsens KFUM (1)
Nim IF (1)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
15:30
AIA/Tranbjerg (4)
FC Rangers
|
|||||||||||||||||||
03. mar
16:00
Helsted Fremad IF (4)
FK Fjordsiden (1)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
17:15
Hornbæk SF (2)
FC Sabur (6)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
18:00
Ribe BK (3)
Vejen SF
|
|||||||||||||||||||
04. mar
19:00
Vejle Idrætshøjskole (2)
Bredballe IF (3)
|
|||||||||||||||||||
05. mar
18:00
Thorup Klim serie 4
Ørebro
|
|||||||||||||||||||
06. mar
19:00
Herrup/Tvis Fodbold
Borbjerg Skave Fodbold
|
|||||||||||||||||||
06. mar
19:30
Nord-Als B (6)
Egen UI (2)
|
|||||||||||||||||||
07. mar
19:00
Assens IF
Ommersyssel IF
|
|||||||||||||||||||
07. mar
19:00
Rødekro IF (2)
Hellevad IF
|
|||||||||||||||||||
07. mar
20:00
AaB (2)
IF Haabet, Øster Uttrup
|
|||||||||||||||||||
08. mar
18:00
ASA, Aarhus (2)
Hørning IF (2)
|
|||||||||||||||||||
08. mar
18:30
IK Rosendal
Als B
|
|||||||||||||||||||
08. mar
18:30
TRIF (1)
Ebeltoft IF
|
|||||||||||||||||||
08. mar
19:00
Rødkærsbro IF (1)
Sjørslev/Demstrup IF
|
|||||||||||||||||||
08. mar
19:00
Funder GF (2)
Bryrup IF (1)
|
|||||||||||||||||||
08. mar
19:00
Doense/Vebbestrup IF (2)
IF Dannebrog Astrup (1)
|
|||||||||||||||||||
08. mar
19:00
Gesten IF
Jels IF
|
|||||||||||||||||||
08. mar
19:00
Sydmors IF (1)
Frøslev & Omegn (1)
|
|||||||||||||||||||
08. mar
19:00
Sydmors IF (1)
Frøslev & Omegn (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. mar
19:15
Høm/Seem UIF (2)
Løgum IF
|
|||||||||||||||||||
08. mar
19:30
Skjold SS
Horsens KFUM (1)
|
|||||||||||||||||||
08. mar
20:00
Sole IF (2)
Jels IF (1)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
10:30
Galten FS
IF Midtdjurs (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. mar
11:00
FC Hornstrup (2)
Vejle Idrætsefterskole
|
|||||||||||||||||||
09. mar
11:15
Skalborg Serie 4
Assentoft
|
|||||||||||||||||||
09. mar
11:20
Kolind/Perstrup IF
Mørke IF (1)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
11:20
Grenaa IF (3)
Værum GF (1)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
12:00
Visborg Serie 5
Visborg Serie 5
|
|||||||||||||||||||
09. mar
12:15
Tarm IF (3)
Skjern GF (3)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
12:15
Nord-Als B (3)
Hørup UI
|
|||||||||||||||||||
09. mar
12:30
Gauerslund IF (1)
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
09. mar
13:00
EIF/NSG (2)
FK 73 (3)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
13:00
Stoholm IF (3)
Viborg Sdrm. IK (3)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
13:00
St. Restrup IF
Birkelse IF
|
|||||||||||||||||||
09. mar
13:30
AGF, Aarhus
Christiansbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
09. mar
14:00
Suldrup Serie 4
Støvring
|
|||||||||||||||||||
09. mar
14:00
Vindblæs B (1)
IK Vest
|
|||||||||||||||||||
09. mar
14:00
Aastrup IF (2)
VSK Aarhus (1)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
14:01
Bording IF
Lemming IF (1)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
14:15
Gråsten B (2)
Broager UI (1)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
14:15
LKB/Gistrup (1)
Skelund IF
|
|||||||||||||||||||
09. mar
14:20
HOG Hinnerup
FC Vestkysten Århus (1)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
14:30
Bangsbo Freja (2)
Understed IF
|
|||||||||||||||||||
09. mar
15:00
IF Skjold Sæby (3)
Hjørring IF
|
|||||||||||||||||||
09. mar
15:15
Alhedens IF (1)
NUGF Viborg
|
|||||||||||||||||||
09. mar
15:15
Spangsbjerg IF
Andrup IF
|
|||||||||||||||||||
09. mar
15:30
Sønderborg B (9)
FC Jura (1)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
15:45
Grindsted GIF
Hjerting IF (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. mar
16:00
Aalborg Chang (3)
Vadum IF
|
|||||||||||||||||||
09. mar
16:00
Midtals IF (4)
Dybbøl IU (2)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
16:15
IF Midtdjurs (1)
Andrup IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. mar
16:30
Hammel GF
Gødvad GIF (1)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
16:45
NUBI
Moseby B
|
|||||||||||||||||||
09. mar
17:00
Sparkær IF
Spjald IF
|
|||||||||||||||||||
09. mar
17:15
Sønderborg B (10)
FC Jura (2)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
11:00
Bjert IF
Den Bosniske Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
10. mar
11:00
Sønderborg B
Egen UI
|
|||||||||||||||||||
10. mar
11:30
Skjern GF (2)
Ringkøbing IF (2)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
12:00
Horsens B (6)
Rask Mølle OIF (2)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
12:15
Føvling/Stenderup UI
Jels IF (4)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
13:00
Bramming B
Gørding-Vejrup fodbold
|
|||||||||||||||||||
10. mar
13:00
Gundersted IF (1)
Hornum IF (2)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
13:00
AIA/Tranbjerg
Team Leo IF
|
|||||||||||||||||||
10. mar
13:15
NB 93
Fuglebakken KFUM (1)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
13:30
As IF (1)
Egebjerg IF (1)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
14:00
Aulum IF (1)
FodboldHoldet Herning (1)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
14:00
Herning Fremad (4)
Hammerum IF
|
|||||||||||||||||||
10. mar
14:00
Vorup FB
Hornbæk SF (1)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
14:00
Hadsund B (2)
Assens IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
10. mar
14:20
Alliancen IF (1)
Lastivka R.
|
|||||||||||||||||||
10. mar
14:30
Gug B (1)
Nordens Paris FC (2)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
14:30
Auning IF (1)
Nørager B (1)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
15:00
Smidstrup/Skærup IF (1)
Vejle FC (2)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
15:00
FCH 6100
Tinglev IF (1)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
15:15
Sønderborg Fremad (2)
Haderslev FK (1)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
16:00
VSK Aarhus (2)
IFSK (1)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
16:45
FC Vesterbro, Aalborg (2)
Aalborg FF á 1337
|
|||||||||||||||||||
11. mar
18:30
Hals FS (3)
FC Dansom (2)
|
|||||||||||||||||||
11. mar
18:30
RLK (2)
Team Tangen
|
|||||||||||||||||||
12. mar
19:00
Nordvestmors BK (Serie 4)
Roslev IK (Serie 4)
|
|||||||||||||||||||
12. mar
19:15
Lemvig GF Serie 4
Lemvig GF U17 Drenge
|
|||||||||||||||||||
12. mar
19:30
Mejrup GU (S4)
Vinding SF (S4)
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. mar
19:30
Mejrup GU (S4)
Vinding UIF
|
|||||||||||||||||||
12. mar
20:15
BPI
Hospitalets FK (1)
|
|||||||||||||||||||
13. mar
18:30
Ørebro B (1)
Saltum IF
|
|||||||||||||||||||
13. mar
19:00
Klejtrup B
Vejumbro (Serie 4)
|
|||||||||||||||||||
13. mar
19:00
Naur-Sir-Krunderup (1)
Naur-Sir-Krunderup (2)
|
|||||||||||||||||||
13. mar
19:00
Møldrup/Tostrup IF
Vejrumbro Boldklub
|
|||||||||||||||||||
13. mar
19:30
Bryrup IF
Them GF
|
|||||||||||||||||||
14. mar
19:00
B 74 Silkeborg
Lemming IF (2)
|
|||||||||||||||||||
14. mar
19:00
Ans IF (2)
Sjørslev/Demstrup IF (3)
|
|||||||||||||||||||
14. mar
19:00
Hersom/Bjerregrav IF
Doense/Vebbestrup IF (1)
|
|||||||||||||||||||
14. mar
19:15
Hobro IK
Hadsund B (1)
|
|||||||||||||||||||
14. mar
19:30
Bredebro IF
Visby IF
|
|||||||||||||||||||
14. mar
19:45
Erritsø GIF (1)
BPI (1)
|
|||||||||||||||||||
15. mar
18:30
TRIF (2)
AC Norddjurs (2)
|
|||||||||||||||||||
15. mar
18:30
Vorup FB (1)
Værum GF (5)
|
|||||||||||||||||||
15. mar
18:30
Herrup Bjergby FF s 4
Vridsted IF (1)
|
|||||||||||||||||||
15. mar
19:00
Gesten IF (1)
Gesten Oldboys, 2x45
|
|||||||||||||||||||
15. mar
19:00
Gauerslund IF (2)
Vejle Kammeraterne (5)
|
|||||||||||||||||||
15. mar
19:00
Vivild IF (1)
Team Leo IF (1)
|
|||||||||||||||||||
15. mar
19:00
Askov/Malt UI
Gesten IF (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. mar
11:00
Kristrup B (2)
Ørsted IF
|
|||||||||||||||||||
16. mar
11:30
Helsted Fremad IF
FC Sabur
|
|||||||||||||||||||
16. mar
11:45
Hornbæk SF
Vellev IF
|
|||||||||||||||||||
16. mar
12:30
Juelsminde IF (2)
As IF (2)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
12:30
Skjern GF
Spjald IF
|
|||||||||||||||||||
16. mar
12:30
Vejen SF
Rødding IF
|
|||||||||||||||||||
16. mar
13:00
IK Rosendal
Mariager IK (2)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
13:00
Viby IF (2)
Viby IF (3)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
13:00
Nr. Snede GF
Studsgård GIF (2)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
13:00
IF Dannebrog Astrup
Ravnkilde
|
|||||||||||||||||||
16. mar
13:00
FK 73 (4)
Them GF (1)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
13:30
Gråsten B (1)
Dybbøl IU (1)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
13:30
Gråsten B (3)
Midtals IF (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. mar
13:30
Ommersyssel IF (3)
FK Fjordsiden (5)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
14:00
Tjæreborg IF (1)
Esbjerg Eagles (2)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
14:00
B52/Aalborg (1)
FC Nordsiden
|
|||||||||||||||||||
16. mar
14:00
Helle FC
Føvling/Stenderup UI
|
|||||||||||||||||||
16. mar
14:15
Øster Sundby B32 (1)
Storvorde/Sejlflod B (1)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
14:20
Aarhus Fremad (3)
Vatanspor
|
|||||||||||||||||||
16. mar
15:00
Gundersted IF (2)
Rindum SU (1)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
15:00
Dronninglund IF (2)
Vejgaard B (2)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
15:00
Sønderborg B (5)
Lundtoft IF
|
|||||||||||||||||||
16. mar
15:00
AIA/Tranbjerg (1)
BK 07
|
|||||||||||||||||||
16. mar
15:00
ASA, Aarhus (3)
Pen15 Reunited (2)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
15:00
Thisted FC
Koldby/Hørdum IF (2)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
15:00
AIA/Tranbjerg (3)
Århus TF
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. mar
15:00
Karup/Kølvrå 07
Ørnhøj/Abildå B1986
|
|||||||||||||||||||
16. mar
15:15
Assens IF
Skelund IF
|
|||||||||||||||||||
16. mar
15:20
Grenaa IF (4)
Auning IF (1)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
15:20
Grenaa IF (1)
Auning IF (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. mar
15:30
Bredballe IF (2)
BPI (2)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
15:30
Ådalen IF
NB 93
|
|||||||||||||||||||
16. mar
16:00
Hanstholm IF (1)
Hurup IF (1)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
16:00
Egen UI (4)
Felsted IF (1)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
16:00
Klitmøller IF (2)
FS Midtthy
|
|||||||||||||||||||
16. mar
16:00
FC Silkeborg (1)
FC Silkeborg (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. mar
16:00
Kirkeholdet Serie 4
FC Vesterbro, Aalborg (1)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
16:20
Aarhus Fremad
Fuglebakken KFUM
|
|||||||||||||||||||
16. mar
16:30
Horne IF (2)
BFH
|
|||||||||||||||||||
16. mar
17:00
IF Skjold Sæby (4)
Bangsbo Freja (1)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
17:00
Kolding United
Nr. Bjært/Strandhuse IF
|
|||||||||||||||||||
16. mar
18:00
Ribe BK (3)
B 1960 2
|
|||||||||||||||||||
16. mar
18:00
Løgstør IF (2)
Vindblæs B (2)
|
|||||||||||||||||||
17. mar
10:00
Hjerting IF (3)
BV Oksbøl
|
|||||||||||||||||||
17. mar
12:00
Jelling fS (3)
Dalby GF (2)
|
|||||||||||||||||||
17. mar
12:00
Vejle Kammeraterne (4)
FC Hornstrup (1)
|
|||||||||||||||||||
17. mar
12:20
Alliancen IF (3)
KFUM Fodbold, Randers (1)
|
|||||||||||||||||||
17. mar
12:20
Aarhus Fremad
FC Jura
|
|||||||||||||||||||
17. mar
13:00
Alhedens IF (2)
Feldborg/Haderup IF
|
|||||||||||||||||||
17. mar
13:00
Gødvad GIF
Gødvad GIF OB
|
|||||||||||||||||||
17. mar
13:15
Høm/Seem UIF (3)
Jernved IF (3)
|
|||||||||||||||||||
17. mar
14:00
Aalborg KFUM
Nordens Paris FC (1)
|
|||||||||||||||||||
17. mar
14:00
Hørup UI
Sønderborg Fremad (1)
|
|||||||||||||||||||
17. mar
14:15
Tranum serie 4
Thorup Klim serie 4
|
|||||||||||||||||||
17. mar
15:30
Bjerringbro IF (1)
Fårvang IF (1)
|
|||||||||||||||||||
18. mar
18:00
Vridsted IF (1)
Vridsted IF (2)
|
|||||||||||||||||||
18. mar
18:30
IF Dannebrog Astrup (1)
Mou IF
|
|||||||||||||||||||
18. mar
19:00
Nørre Nissum Efterskole
RLK (1)
|
|||||||||||||||||||
18. mar
19:00
Ejsing B (Serie 4)
Borbjerg (Serie 4)
|
|||||||||||||||||||
18. mar
20:00
tst Fodbold
Fuglebakken KFUM
|
|||||||||||||||||||
19. mar
18:15
AaB (1)
FC Dansom (1)
|
|||||||||||||||||||
19. mar
18:30
Skagen IK (1)
Aalbæk
|
|||||||||||||||||||
19. mar
19:00
Als B
Ommersyssel Serei 4
|
|||||||||||||||||||
19. mar
19:00
AC Norddjurs (4)
Hasle B
|
|||||||||||||||||||
19. mar
19:00
Arden IF
Øster Sundby B32
|
|||||||||||||||||||
19. mar
19:00
Øster Nykirke IF
FB Fodbold
|
|||||||||||||||||||
19. mar
19:15
Hobro IK (6)
FC Sabur (5)
|
|||||||||||||||||||
19. mar
20:15
Ommersyssel IF (2)
Als B
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. mar
20:15
BPI
Gauerslund IF
|
|||||||||||||||||||
20. mar
18:30
Ørebro
Moseby B
|
|||||||||||||||||||
20. mar
19:00
IF Skjold Sæby
Hjørring IF
|
|||||||||||||||||||
20. mar
19:15
Farre IF
Grejs-Dalen IK
|
|||||||||||||||||||
20. mar
19:30
Værum GF
SMIFF
|
|||||||||||||||||||
20. mar
19:30
Nord-Als B (4)
Midtals IF (3)
|
|||||||||||||||||||
20. mar
19:30
Mejrup GU
Mejrup GU
|
|||||||||||||||||||
20. mar
20:30
Sejs Svejbæk IF (1)
Sejs Svejbæk IF (2)
|
|||||||||||||||||||
21. mar
19:00
Spjald IF
Herning IK
|
|||||||||||||||||||
21. mar
19:00
Hovedgård IF
AIA/Tranbjerg
|
|||||||||||||||||||
21. mar
19:30
Lindved GF
Ammitsbøl/Egtved
|
|||||||||||||||||||
21. mar
19:45
Bramdrupdam GIF
BGIF, oldboys
|
|||||||||||||||||||
21. mar
20:00
FC Jura
IHÅ Galacticos
|
|||||||||||||||||||
22. mar
18:00
Nordvestmors BK (1)
Frøslev & Omegn (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. mar
18:00
Nordvestmors BK (Serie 4)
Frøslev & Omegn (1)
|
|||||||||||||||||||
22. mar
18:30
Gug B
Moseby B
|
|||||||||||||||||||
22. mar
19:00
Hjerm FIF
Fårvang IF (5)
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. mar
19:00
Ans IF (1)
Rødkærsbro IF
|
|||||||||||||||||||
22. mar
19:00
Fårvang IF (6)
Holstebro B
|
|||||||||||||||||||
23. mar
12:00
Jelling fS (4)
Vejle FC (1)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
12:00
Tjæreborg IF
Hjerting IF
|
|||||||||||||||||||
23. mar
12:20
Aarhus Fremad (11)
IVF, Århus (2)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
13:00
Øster Nykirke IF
FC Hornstrup (2)
UHHT
|
|||||||||||||||||||
23. mar
13:00
Bylderup/Burkal IF
FVB
|
|||||||||||||||||||
23. mar
13:00
Sønderborg B (12)
ASA, Aarhus (4)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
13:30
Hanstholm IF
Sjørring B
|
|||||||||||||||||||
23. mar
13:30
Doense/Vebbestrup IF (3)
Ravnkilde (1)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
14:00
IF Midtdjurs
Mørke IF
|
|||||||||||||||||||
23. mar
14:00
Herning Fremad (1)
KK 07
|
|||||||||||||||||||
23. mar
14:00
Horsens KFUM
Bjerre Herred Fodbold (1)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
14:00
Bording IF (2)
Sjørslev/Demstrup IF (1)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
14:00
Ingstrup SF (4)
IF Fremad Nørhalne (1)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
14:00
Egen UI (1)
Egen UI (5)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
14:00
Viborg B67 (Serie 4)
Vinderslev
|
|||||||||||||||||||
23. mar
14:00
Horsens KFUM
Bjerre Herred Fodbold (1)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
14:15
Storvorde/Sejlflod B (2)
Bælum/Solbjerg IF (2)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
14:20
HOG Hinnerup
HOG Hinnerup
|
|||||||||||||||||||
23. mar
14:20
FC Vestkysten Århus (3)
Pen15 Reunited (4)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
14:20
Grenaa IF (5)
Aastrup IF (1)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
14:30
Ammitsbøl/Egtved
Gesten IF
|
|||||||||||||||||||
23. mar
15:00
Klitmøller IF (1)
Nordvestmors BK (2)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
15:00
Hals FS
Dybvad B
|
|||||||||||||||||||
23. mar
15:00
Blåbjerg BK
Ørestad IF
|
|||||||||||||||||||
23. mar
15:00
AC Norddjurs (3)
Nørager B (2)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
15:00
Klitmøller IF (1)
MorsØ FC
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. mar
15:00
Ingstrup SF (3)
Ørebro B (2)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
15:00
Ribe BK
Fanø B
|
|||||||||||||||||||
23. mar
15:15
Auning IF (2)
Auning IF (3)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
15:15
Farsø/Ullits IK (2)
Rindum SU (2)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
15:30
IF Skjold Sæby (1)
Bangsbo Freja (1)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
15:30
FC Dansom (1)
Vestbjerg
|
|||||||||||||||||||
23. mar
16:00
KFUM Fodbold, Randers (5)
Funder GF (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. mar
16:00
KFUM Fodbold, Randers
VH Fodbold
|
|||||||||||||||||||
24. mar
10:00
Viby IF
Aarhus Fremad
|
|||||||||||||||||||
24. mar
12:00
Fanø B
Skærbæk BK
|
|||||||||||||||||||
24. mar
12:00
Horsens B
Stjær B
|
|||||||||||||||||||
24. mar
13:00
Vejle Kammeraterne (7)
Smidstrup/Skærup IF (2)
|
|||||||||||||||||||
24. mar
13:00
FK 73
FodboldHoldet Herning
|
|||||||||||||||||||
24. mar
14:00
Alhedens IF (4)
Foulum IF
|
|||||||||||||||||||
24. mar
14:00
Sallingsund FC s 4
Nordvestmors BK (Serie 4)
|
|||||||||||||||||||
24. mar
14:00
Hobro IK (4)
Fjordens Hold
|
|||||||||||||||||||
24. mar
15:00
Valsgård IF 83
Mariager IK (1)
|
|||||||||||||||||||
24. mar
15:00
RLK (2)
Lemvig GF (5)
|
|||||||||||||||||||
24. mar
15:00
Aulum IF (2)
Ejstrupholm IF
|
|||||||||||||||||||
24. mar
16:00
Senior FC
ACFC (2)
|
|||||||||||||||||||
24. mar
18:00
Viby IF
Aarhus 1900
|
|||||||||||||||||||
25. mar
19:00
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
Them GF (1)
|
|||||||||||||||||||
25. mar
19:00
IK Rosendal
IK Rosendal
|
|||||||||||||||||||
25. mar
19:00
Gesten IF (3)
Starup UIF
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. mar
19:00
BPI (1)
BPI oldboys
|
|||||||||||||||||||
26. mar
19:30
Hirtshals Serie 4
Tårs serie 4
|
|||||||||||||||||||
27. mar
19:00
Rask Mølle OIF (1)
FC GOG Fodbold
|
|||||||||||||||||||
27. mar
20:00
Kristrup B
Romalt IF
|
|||||||||||||||||||
28. mar
13:00
Videbæk IF
Vorgod Barde (Serie 4)
|
|||||||||||||||||||
28. mar
19:00
Klovborg UF (2)
Aale UI (2)
|
|||||||||||||||||||
04. apr
18:30
Visborg Serie 5
Visborg Serie 5
|
|||||||||||||||||||
04. apr
19:00
Dybbøl IU (1)
Dybbøl, serie 4 mod oldboys
|
|||||||||||||||||||
06. apr
14:00
Purhus IF (1)
Romalt IF
|
|||||||||||||||||||
08. apr
19:40
Hørning GF (1)
Allingaabro IF (1)
|
|||||||||||||||||||
09. apr
19:00
Nielstrup/Voldum UI
SMIFF (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. apr
15:00
Imeå
Svensk hold
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Egebjerg IF (2)
Egebjerg IF (3)
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
Nr. Nebel IF
Blåbjerg BK
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Egebjerg IF
Egebjerg IF
|
|||||||||||||||||||
23. jun
12:00
Jelling fS (1)
Øster Nykirke IF
|
|||||||||||||||||||
29. jun
10:00
Christiansfeld IF, serie 3 og 5
Hummelsbüttel
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. jun
10:00
Christiansfeld IF, serie 3 og 5
Hamborg, 2 x 45
|
|||||||||||||||||||
29. jun
10:00
Christiansfeld IF, serie 3 og 5
Hummelsbüttel
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. jul
18:00
Arentsminde IF
Tranum GF
|
|||||||||||||||||||
05. jul
19:00
Arentsminde IF
Skovsgaard B
|
|||||||||||||||||||
14. jul
10:00
Fsg Saxonia
Klub Kosova
|
|||||||||||||||||||
20. jul
14:00
SVG Pönitz
TSV Schafstedt
|
|||||||||||||||||||
25. jul
19:30
Horsens fS (1)
FC Horsens
|
|||||||||||||||||||
27. jul
13:00
Værum GF (6)
Hørning GF (2)
|
|||||||||||||||||||
27. jul
13:00
TRIF (4)
Alliancen IF (4)
|
|||||||||||||||||||
27. jul
13:00
Klovborg Cup 2023
Bane 1
|
|||||||||||||||||||
27. jul
13:00
Klovborg Cup 2023
Bane 2
|
|||||||||||||||||||
27. jul
15:00
Klovborg Cup 2023
Bane 1
|
|||||||||||||||||||
27. jul
15:00
Klovborg Cup 2023
Bane 2
|
|||||||||||||||||||
27. jul
15:00
Hornbæk SF (4)
Purhus IF (2)
|
|||||||||||||||||||
29. jul
19:00
Kristrup B (5)
Alliancen IF (5)
|
|||||||||||||||||||
29. jul
19:00
Klovborg Cup 2023
Bane 1
|
|||||||||||||||||||
29. jul
19:00
Klovborg Cup 2023
Bane 2
|
|||||||||||||||||||
30. jul
17:30
Valsgård IF 83
Nørager IF
|
|||||||||||||||||||
30. jul
18:00
Ørslevkloster IF (1)
Kvik IF (2)
|
|||||||||||||||||||
30. jul
18:00
Skive IK (2)
Viborg FF (2)
|
|||||||||||||||||||
30. jul
18:30
Strandby-Elling-Nielstrup IF (1)
Bangsbo Freja
|
|||||||||||||||||||
30. jul
19:00
Skagen IK
Sindal IF (1)
|
|||||||||||||||||||
30. jul
19:00
Horsens fS (2)
Horsens fS (3)
|
|||||||||||||||||||
30. jul
19:00
Hørning GF (3)
Vellev IF (5)
|
|||||||||||||||||||
30. jul
19:00
Klovborg Cup 2023
Bane 1
|
|||||||||||||||||||
30. jul
19:00
Klovborg Cup 2023
Bane 2
|
|||||||||||||||||||
30. jul
19:00
Hornbæk SF (5)
TRIF (3)
|
|||||||||||||||||||
30. jul
19:30
Doense/Vebbestrup IF
Hadsund B
|
|||||||||||||||||||
30. jul
19:45
Højslev Station IF (1)
Ulbjerg IF (1)
|
|||||||||||||||||||
31. jul
17:30
Gundersted IF
Ørebro B
|
|||||||||||||||||||
31. jul
18:00
Hornum
Løgstør IF
|
|||||||||||||||||||
31. jul
18:00
Suldrup Serie 4
Støvring
|
|||||||||||||||||||
31. jul
19:00
Klovborg Cup 2023
Bane 1
|
|||||||||||||||||||
31. jul
19:00
Klovborg Cup 2023
Bane 2
|
|||||||||||||||||||
31. jul
19:05
V Hornum
Vindblæs B
|
|||||||||||||||||||
01. aug
17:30
Valsgård IF 83
Hadsund B
|
|||||||||||||||||||
01. aug
18:00
Ørslevkloster IF (2)
Viborg FF (3)
|
|||||||||||||||||||
01. aug
18:00
Ulbjerg IF (2)
Kvik IF (3)
|
|||||||||||||||||||
01. aug
18:00
Vivild IF (3)
Nørager B (3)
|
|||||||||||||||||||
01. aug
18:30
Bruunshåb/Tapdrup IF
Sdr. Rind/Vinkel IF (2)
|
|||||||||||||||||||
01. aug
19:00
Kristrup B (4)
Purhus IF (3)
|
|||||||||||||||||||
01. aug
19:00
Mørke IF (3)
Allingaabro IF (2)
|
|||||||||||||||||||
01. aug
19:00
Værum GF (7)
Vellev IF (6)
|
|||||||||||||||||||
01. aug
19:00
Klovborg Cup 2023
Bane 1
|
|||||||||||||||||||
01. aug
19:00
Klovborg Cup 2023
Bane 2
|
|||||||||||||||||||
01. aug
19:30
Nørager IF
Doense/Vebbestrup IF
|
|||||||||||||||||||
01. aug
19:45
Højslev Station IF (2)
Skive IK (3)
|
|||||||||||||||||||
02. aug
17:45
Hodsager UF
Måbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
02. aug
18:30
Strandby-Elling-Nielstrup IF
Sindal IF
|
|||||||||||||||||||
02. aug
19:00
Sjørslev/Demstrup IF (4)
Ans IF (3)
|
|||||||||||||||||||
02. aug
19:30
Videbæk IF
Borbjerg/Skave
|
|||||||||||||||||||
03. aug
09:00
Valsgård IF 83
Doense/Vebbestrup IF
|
|||||||||||||||||||
03. aug
11:00
Nørager IF
Hadsund B
|
|||||||||||||||||||
03. aug
11:30
Skive IK
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
03. aug
13:00
Klovborg Cup 2023
Bane 1
|
|||||||||||||||||||
03. aug
13:00
Klovborg Cup 2023
Bane 2
|
|||||||||||||||||||
03. aug
13:30
Ørslevkloster IF (3)
Kvik IF (4)
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. aug
13:30
Ørslevkloster IF
Kvik IF
|
|||||||||||||||||||
03. aug
13:30
Alslev SK
Hanning B
|
|||||||||||||||||||
03. aug
14:00
Erritsø GIF
BPI
|
|||||||||||||||||||
03. aug
15:00
Purhus IF (4)
Troldhede GIF
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. aug
15:00
Hornbæk SF (6)
Alliancen IF (6)
|
|||||||||||||||||||
03. aug
15:00
Purhus IF
TRIF
|
|||||||||||||||||||
03. aug
15:00
Horsens KFUM
Bjerre Herred Fodbold
|
|||||||||||||||||||
03. aug
15:00
Klovborg Cup 2023
Bane 1
|
|||||||||||||||||||
03. aug
15:00
Klovborg Cup 2023
Bane 2
|
|||||||||||||||||||
04. aug
11:30
Fc Silkeborg
KFUM Randers
|
|||||||||||||||||||
04. aug
13:00
Vestbjerg IF
IF Fremad Nørhalne
|
|||||||||||||||||||
04. aug
13:15
Lemming
Bording IF
|
|||||||||||||||||||
04. aug
13:15
Fårvang (S4)
Vinderslev
|
|||||||||||||||||||
04. aug
13:30
FC Horsens
BUF Horsens
|
|||||||||||||||||||
04. aug
13:30
Skagen IK
Bangsbo Freja
|
|||||||||||||||||||
04. aug
14:00
VRI
IFSK (2)
|
|||||||||||||||||||
04. aug
14:00
Gråsten B
Rødekro IF
|
|||||||||||||||||||
04. aug
16:00
Hodsager UF
Videbæk IF
|
|||||||||||||||||||
06. aug
17:45
Lemming
Viborg SDRM
|
|||||||||||||||||||
06. aug
19:00
Dronninglund IF
Klokkerholm IF
|
|||||||||||||||||||
06. aug
19:00
IF Dannebrog Astrup
Skørping IF Frem
|
|||||||||||||||||||
06. aug
19:30
Vinding SF
Gauerslund IF
|
|||||||||||||||||||
06. aug
19:30
Funder (S5)
Fårvang (S4)
|
|||||||||||||||||||
06. aug
19:30
Bjerringbro
KFUM Randers
|
|||||||||||||||||||
07. aug
17:45
Borbjerg/Skave
Hodsager UF
|
|||||||||||||||||||
07. aug
17:45
Måbjerg IF
Borbjerg/Skave
|
|||||||||||||||||||
07. aug
19:30
Måbjerg IF
Videbæk IF
|
|||||||||||||||||||
08. aug
19:00
Erritsø GIF
Strib IF
|
|||||||||||||||||||
09. aug
17:45
Nr. 3 pulje 2
Nr. 4 pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. aug
19:30
Nr. 1 pulje 2
Nr. 2 pulje 2
|
|||||||||||||||||||
13. aug
19:00
Erritsø GIF
Hospitalets FK
|