Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28. aug 2023
15:00
Frederikshavn Handelsskole
Frederikshavn Gymnasium
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2023
19:00
Hanherred Efterskole U17
Hanherred Efterskole (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2023
15:00
Balle Musik- og Idrætsefterskole (1)
Vandel Efterskole
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2023
19:00
Hanherred Efterskole U17
Hanherred Efterskole U17
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2023
18:45
Balle Musik- og Idrætsefterskole (2)
Jelling/Billund
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2023
10:30
Laursens Realskole
UCS10 Skanderborg
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. nov 2023
18:15
Agerskov Ungdomsskole (1)
SINE Sportsefterskole (1)
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
11:00
Struer B
Skive IK
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
16:00
Bredballe IF (1)
SGI/SSK (1)
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
16:15
Spangsbjerg IF (1)
Sædding/G IF
|
|||||||||||||||||||
08. nov 2023
18:30
Tirstrup Idrætsefterskole
FC Djursland
|
|||||||||||||||||||
15. nov 2023
18:00
SINE
Haderslev FK
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
11:00
Esbjerg fB (1)
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
14:00
Esbjerg fB (2)
Sønderborg FB
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2023
19:00
Hanherred Efterskole U17
Aars U16
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
16:15
Spangsbjerg IF (2)
Esbjerg fB (3)
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2023
19:30
Halvorsminde Efterskole U17
Horne efterskole
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2023
12:45
Stidsholt IF (1)
Skyum Efterskole
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2023
18:30
AEG Fodbold (1)
Esbjerg fB (4)
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2023
08:30
Vejle Idrætsefterskole
Brøruphus Efterskole
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2023
15:00
Bramming Gymnastik- og Idrætsefterskole (1)
Ølgod Efterskole (1)
|
|||||||||||||||||||
12. jan
11:00
Hald Ege Efterskole
UCS10 Skanderborg
|
|||||||||||||||||||
16. jan
14:00
Ølgod Efterskole (2)
Bramming Gymnastik- og Idrætsefterskole (2)
|
|||||||||||||||||||
21. jan
11:00
Varde IF (1)
Bredballe IF (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. jan
12:00
Fredericia Fodbold U17 liga2
Haderslev FK U16 liga2
|
|||||||||||||||||||
21. jan
13:15
Varde IF (2)
Bredballe IF (3)
|
|||||||||||||||||||
27. jan
16:00
Varde IF (3)
FS Holstebro (3)
|
|||||||||||||||||||
30. jan
10:30
Laursens Realskole
UCS10 Skanderborg
|
|||||||||||||||||||
01. feb
17:30
Ingstrup efterskole U17
Jetsmark U16 Ialt 2x40min
|
|||||||||||||||||||
05. feb
12:45
Stidsholt IF (2)
Skyum Efterskole
|
|||||||||||||||||||
06. feb
11:00
Tirstrup Idrætsefterskole
Tirstrup Idrætsefterskole
|
|||||||||||||||||||
06. feb
12:00
UCS10 Skanderborg
Tirstrup Idrætsefterskole
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. feb
12:00
Randers Freja (2)
FC Horsens
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. feb
15:00
Ingstrup Efterskoles IF U17 (1)
Stidsholt IF (1)
|
|||||||||||||||||||
17. feb
14:00
Randers Freja (1)
BMI
|
|||||||||||||||||||
18. feb
16:00
Silkeborg IF
FS Holsterbro
|
|||||||||||||||||||
23. feb
19:00
Esbjerg fB (5)
Esbjerg fB (6)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
12:00
Lemvig GF (1)
FS Holstebro (2)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
16:00
IF Lyseng (2)
FC århus Syd
|
|||||||||||||||||||
26. feb
10:30
Ingstrup Efterskoles IF U17 (2)
Hanherred Efterskole U17
|
|||||||||||||||||||
26. feb
14:30
Brøruphus Efterskole
HMI (DRB)
|
|||||||||||||||||||
26. feb
18:00
Agerskov Ungdomsskole (2)
SINE Sportsefterskole (2)
|
|||||||||||||||||||
28. feb
11:00
Silkeborg efterskole
Levring Efterskole
|
|||||||||||||||||||
03. mar
16:00
Lemvig GF
Ringkøbing IF
|
|||||||||||||||||||
05. mar
14:30
Levring Efterskole
Gudenådalen Efterskole
|
|||||||||||||||||||
06. mar
20:00
Esbjerg fB (7)
Kolding IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. mar
10:00
Hald Ege Efterskole
Ukendt
|
|||||||||||||||||||
09. mar
14:00
Randers Freja (3)
Dronninglund IF
|
|||||||||||||||||||
09. mar
14:30
FS Holstebro (1)
ASA, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
09. mar
16:00
FC Fredericia (1)
IF Lyseng (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. mar
16:00
Fredericia Fodbold (1)
IF Lyseng (1)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
10:30
FC Fredericia (2)
OKS
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. mar
10:30
Fredericia Fodbold (2)
OKS
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. mar
19:00
Tirstrup Idrætsefterskole
FC Djursland
|
|||||||||||||||||||
11. mar
20:00
AaB
Støvring IF
|
|||||||||||||||||||
13. mar
20:00
AEG Fodbold (2)
Grindsted GIF
|
|||||||||||||||||||
16. mar
11:00
Ringkøbing IF (1)
Holstebro B (1)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
11:00
Kolding B
MG & BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. mar
12:15
Alliancen IF
Nørager B
|
|||||||||||||||||||
18. mar
17:00
Varde IF (3)
Esbjerg fB (5)
|
|||||||||||||||||||
18. mar
19:00
Hanherred Efterskole U17
Hanherred Efterskole (2)
|
|||||||||||||||||||
20. mar
20:30
SGI/SSK (1)
Esbjerg fB (5)
|
|||||||||||||||||||
21. mar
14:30
Ingstrup efterskole U17
Ingstrup efterskole U17
|
|||||||||||||||||||
24. mar
11:30
Varde IF (4)
Holstebro B (2)
|
|||||||||||||||||||
27. mar
20:30
SGI/SSK
SGI/SSK
|
|||||||||||||||||||
02. apr
19:00
Ingstrup efterskole U17
Jetsmark U16 Ialt 2x40min
|
|||||||||||||||||||
04. apr
15:00
Ingstrup efterskole U17
Halvorsminde Efterskole U17
|
|||||||||||||||||||
11. apr
13:30
Efterskolen Kildevæld, 2 x 40
SINE Sportsefterskole (1)
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:45
Tirstrup Idrætsefterskole
HEI
|
|||||||||||||||||||
02. maj
09:00
Vivild G & I
BGI Akademiet
|
|||||||||||||||||||
07. maj
09:00
Vivild G & I
Tirstrup Idrætsefterskole
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Levring Efterskole
Hald Ege Efterskole
|
|||||||||||||||||||
14. maj
14:00
Himmerlandscentrets Idrætsefterskole Drenge
Hald Ege Efterskole
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:45
Tirstrup Idrætsefterskole
HEI
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
SGI/SSK
SGI/SSK
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:30
Ølgod Efterskole (1)
Varde IF (3)
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:30
Brøruphus Efterskole
Hellebjerg IE
|
|||||||||||||||||||
10. jun
15:00
Hou Martime Idrætsefterskole
Samsø Efterskole
|
|||||||||||||||||||
19. jun
19:00
Skibelund Gymnastik- og Idrætsefterskole 2x40 min.
Skibelund tidl. elever
|
|||||||||||||||||||
27. jul
12:30
FC Sønderborg
TSV Havelse
|
|||||||||||||||||||
29. jul
19:00
Aars IK
Aalborg KFUM
|