Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. aug 2023
11:00
Kolding B (1)
Vonsild FK
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2023
17:30
Tønder SF
Løgum IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
14:30
Støvring IF
AaB (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
15:30
Hornbæk SF (1)
SIF Assentoft (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
15:00
BMI
Sabro IF (1)
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
10:00
Skive IK (1)
Skive IK (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
12:15
Kristrup B
SIF Assentoft (1)
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
13:00
Jelling fS
Vejle FC
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
15:00
Aalborg Chang (1)
Nibe B (1)
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
10:30
Tørring/Ølholm
MG & BK (1)
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
10:30
Hornbæk SF (2)
SIF Assentoft (3)
|
|||||||||||||||||||
29. nov 2023
18:30
Vejle Kammeraterne (1)
Hover IF
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2023
10:45
Fredericia Fodbold U14 liga4
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
12:00
Gug B (1)
Spentrup IF
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
13:00
Aalborg Chang (1)
Rosendal
|
|||||||||||||||||||
13. dec 2023
19:00
Herning Fremad (1)
KLG
|
|||||||||||||||||||
15. dec 2023
18:00
Kristrup B
Romalt IF
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
11:00
Hatting-Torsted Fodbold
MG & BK (2)
|
|||||||||||||||||||
14. jan
12:00
Aalborg Chang
Aabybro IF
|
|||||||||||||||||||
21. jan
10:00
Herning Fremad (1)
Herning Fremad (2)
|
|||||||||||||||||||
26. jan
17:30
Aalborg KFUM (1)
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
27. jan
12:00
Tjæreborg IF
Spangsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
27. jan
16:00
Varde IF (1)
Sunds IF
|
|||||||||||||||||||
03. feb
10:00
HOG Hinnerup
Bredballe IF
|
|||||||||||||||||||
03. feb
11:00
Aalborg Chang (4)
Hjørring IF
|
|||||||||||||||||||
04. feb
13:00
SIF Assentoft (4)
Hammel GF
|
|||||||||||||||||||
11. feb
12:00
Aalborg Chang (3)
Gug B (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. feb
10:00
Aalborg Chang (5)
Aalborg Chang (6)
|
|||||||||||||||||||
20. feb
17:45
NV Djurs
SIF Assentoft
|
|||||||||||||||||||
25. feb
11:00
Aalborg Chang (8)
Aalborg KFUM (2)
|
|||||||||||||||||||
28. feb
17:30
Svenstrup-Godthåb IF
Aars IK
|
|||||||||||||||||||
01. mar
18:00
Alhedens IF
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
07. mar
17:45
Toftlund IF
Løjt IF
|
|||||||||||||||||||
09. mar
13:00
Svenstrup-Godthåb IF (5)
Vodskov IF
|
|||||||||||||||||||
10. mar
14:45
Hjørring IF
Vejgaard B
|
|||||||||||||||||||
16. mar
12:00
Esbjerg fB
Ribe BK
|
|||||||||||||||||||
16. mar
14:00
Varde IF
Stensballe IK (1)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
15:30
FC GOG Fodbold/Jelling
Brande IF
|
|||||||||||||||||||
17. mar
13:00
Svenstrup-Godthåb IF
Nibe B
|
|||||||||||||||||||
17. mar
13:00
ASA, Aarhus
Aabyhøj IF
|
|||||||||||||||||||
17. mar
13:40
Stensballe IK
FC GOG Fodbold
|
|||||||||||||||||||
22. mar
19:15
Hvidovre IF 4
Vejle Kammeraterne
|
|||||||||||||||||||
23. mar
13:00
AaB (2)
Aalborg Chang (7)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
14:00
Frederikshavn fI
Skagen IK
|
|||||||||||||||||||
24. mar
10:00
Hjørring IF
Gug B (1)
|
|||||||||||||||||||
24. mar
11:00
BV Oksbøl
Blåbjerg Fodbold
|
|||||||||||||||||||
24. mar
12:00
Mejrup GU
Resen/Humlum IF
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:30
Vejle Kammeraterne (3)
Smidstrup/Skærup IF
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Kolding B (2)
Fredericia KFUM
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Fjerritslev IF
Aalborg Chang (9)
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Bov IF
Nordangeln Kickers
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
Dybbøl IU
Dybbøl/Haderslev/Vojens, piger
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. jun
17:30
Sabro IF
AIA/Tranbjerg
|
|||||||||||||||||||
25. jun
18:00
Alhedens IF
Eastside Viborg
|
|||||||||||||||||||
07. aug
18:00
SS Skjold
Vejle Kammeraterne
|