Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. sep 2023
14:00
Brøderup Efterskole
0
Næsgaard Efterskole
0
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2023
13:00
Gymnastikefterskolen Stevns
0
Idrætsefterskolen Grønsund
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2023
11:00
Brøderup Efterskole
0
Gunslevholm Idrætsefterskole
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2023
12:00
Idrætsefterskolen Grønsund
1
Halstedhus Efterskole
1
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2023
14:30
Gymnastikefterskolen Stevns
2
Brøderup Efterskole
3
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2023
11:00
Idrætsefterskolen Grønsund
0
Gunslevholm Idrætsefterskole
10
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2023
13:45
Næsgaard Efterskole
1
Gymnastikefterskolen Stevns
1
|
|||||||||||||||||||
08. nov 2023
13:00
Næsgaard Efterskole
1
Idrætsefterskolen Grønsund
0
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2023
13:30
Næsgaard Efterskole
1
Gunslevholm Idrætsefterskole
1
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2023
11:00
Idrætsefterskolen Grønsund
4
Brøderup Efterskole
2
|
|||||||||||||||||||
13. dec 2023
09:30
Halstedhus Efterskole
2
Gymnastikefterskolen Stevns
1
|
|||||||||||||||||||
08. jan
11:30
Gunslevholm Idrætsefterskole
3
Halstedhus Efterskole
2
|
|||||||||||||||||||
15. jan
13:00
Næsgaard Efterskole
5
Brøderup Efterskole
1
|
|||||||||||||||||||
25. jan
13:00
Næsgaard Efterskole
1
Gymnastikefterskolen Stevns
3
|
|||||||||||||||||||
06. feb
11:30
Halstedhus Efterskole
1
Næsgaard Efterskole
3
|
|||||||||||||||||||
22. feb
13:30
Halstedhus Efterskole
7
Idrætsefterskolen Grønsund
1
|
|||||||||||||||||||
06. mar
14:00
Brøderup Efterskole
2
Gymnastikefterskolen Stevns
2
|
|||||||||||||||||||
13. mar
11:15
Brøderup Efterskole
2
Halstedhus Efterskole
1
|
|||||||||||||||||||
20. mar
11:30
Halstedhus Efterskole
0
Brøderup Efterskole
2
|
|||||||||||||||||||
03. apr
14:30
Gymnastikefterskolen Stevns
0
Gunslevholm Idrætsefterskole
2
|
|||||||||||||||||||
08. apr
12:00
Idrætsefterskolen Grønsund
0
Gymnastikefterskolen Stevns
7
|
|||||||||||||||||||
08. apr
14:30
Halstedhus Efterskole
2
Gunslevholm Idrætsefterskole
4
|
|||||||||||||||||||
09. apr
11:00
Idrætsefterskolen Grønsund
2
Næsgaard Efterskole
1
|
|||||||||||||||||||
15. apr
14:30
Gymnastikefterskolen Stevns
3
Gunslevholm Idrætsefterskole
2
|
|||||||||||||||||||
17. apr
11:00
Gunslevholm Idrætsefterskole
3
Næsgaard Efterskole
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr
12:00
Gymnastikefterskolen Stevns
3
Halstedhus Efterskole
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr
12:30
Brøderup Efterskole
0
Idrætsefterskolen Grønsund
1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
14:00
Næsgaard Efterskole
4
Halstedhus Efterskole
1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
14:00
Gunslevholm Idrætsefterskole
7
Brøderup Efterskole
2
|
|||||||||||||||||||
21. maj
11:00
Gunslevholm Idrætsefterskole
2
Idrætsefterskolen Grønsund
1
|