Michael Christiansen DethmerTel: / Mobil: 24646779
Gladsaxe-Hero BK (1)
Spillested
Gladsaxe Stadion
Rød
Mørkeblå
Mørkeblå
Træner
Michael Christiansen DethmerTel: / Mobil: 24646779
Assistent
Nikolai Skjøth KyndesenTel: 61659475-Mor / Mobil: 23299090
IF Bytoften (1)
Spillested
Gladsaxe skole
Blå
Sort
Sort
Holdleder
Thomas DreyerTel: 52119075 / Mobil: 52119075
Træner
Daniel AndreasenTel: 27925146 / Mobil: 27925146
Træner
Mathias LøvhøjTel: / Mobil: 31918705
Træner
Michel HinzTel: / Mobil: 60180977
Træner
Dan SørensenTel: / Mobil: 51898028
Træner
Morten HeidemannTel: / Mobil: +4521726373
Træner
Ibrahim IqbalTel: / Mobil: 23939357
Assistenttræner
Mostafa MehmorzadaTel: / Mobil: 53377370
IF Hjorten
Spillested
Skinderskovgård
Orange
Sort
Sort
Træner
Rasmus Klinge TornqvistTel: / Mobil: 60513064
Træner
Kurt Bagge-HansenTel: / Mobil: 20765164
Ishøj IF
Spillested
Ishøj Idrætscenter
Sort/Rød
Sort
Sort
Træner
Tanju SaglamTel: / Mobil: 22948412
Træner
Steffen Tersløw MortensenTel: / Mobil: 60643721
Kampklar assistent
Mustafa BaskayaTel: / Mobil: 28348261
Rosenhøj BK
Spillested
Sønderkærskolen
Grøn
Grøn
Grøn
Årgangsansvarlig
Daniel BakhaugeTel: / Mobil: 42773966
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Bemærk at der spilles på to 3:3-baner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Der er ingen niveaudeling, så det er vigtigt at I stiller lige hold.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Der spilles uden målmand, sidstnævnte hold giver bolden op fra midten ved 1.halvlegs begyndelse.
Ved 4 kampe pr. hold: spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk
Husk tilmeldingsfristen den 22/4 til 3. runde 3:3 og 5:5, der spilles 11.-12. maj.
Bemærk at der spilles på to 3:3-baner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Der er ingen niveaudeling, så det er vigtigt at I stiller lige hold.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Der spilles uden målmand, sidstnævnte hold giver bolden op fra midten ved 1.halvlegs begyndelse.
Ved 4 kampe pr. hold: spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk