Aleksander Birch RasmussenTel: 30425822 / Mobil: 30425822
Hørsholm-Usserød IK (2)
Spillested
Hørsholm Idrætspark
Rød
Blå
Rød
Holdleder
Ulrik Thougaard JensenTel: / Mobil: 23997777
Holdleder
Andreas PhillipsenTel: / Mobil: 60601717
Træner
Tommy Rauff-MancoTel: / Mobil: 20839336
Træner
Andreas PhillipsenTel: / Mobil: 60601717
Træner
Martin Grøn RisagerTel: / Mobil: 21289536
Træner
Peter ThougaardTel: / Mobil: 60605020
Træner
Ulrik Thougaard JensenTel: / Mobil: 23997777
Træner
Henrik Aamand AkselboTel: / Mobil: 24 60 33 88
Træner
Frederik Lysgaard VindTel: / Mobil: 27281182
Træner
Tobias Ugilt FalkTel: / Mobil: 25158887
Træner
Henrik KempTel: / Mobil: 31523236
Træner
Jens Kristian Steinmetz BeckTel: / Mobil: 31167467
Træner
René LyngeTel: / Mobil: 22220622
Træner
Rasmus AndersenTel: / Mobil: 81 88 89 89
Sportschef
Mohammad Ummar RafiqTel: / Mobil:
Hørsholm-Usserød IK (3)
Spillested
Hørsholm Idrætspark
Rød
Blå
Rød
Holdleder
Ulrik Thougaard JensenTel: / Mobil: 23997777
Holdleder
Andreas PhillipsenTel: / Mobil: 60601717
Træner
Tommy Rauff-MancoTel: / Mobil: 20839336
Træner
Andreas PhillipsenTel: / Mobil: 60601717
Træner
Martin Grøn RisagerTel: / Mobil: 21289536
Træner
Peter ThougaardTel: / Mobil: 60605020
Træner
Ulrik Thougaard JensenTel: / Mobil: 23997777
Træner
Henrik Aamand AkselboTel: / Mobil: 24 60 33 88
Træner
Frederik Lysgaard VindTel: / Mobil: 27281182
Træner
Tobias Ugilt FalkTel: / Mobil: 25158887
Træner
Henrik KempTel: / Mobil: 31523236
Træner
Jens Kristian Steinmetz BeckTel: / Mobil: 31167467
Træner
René LyngeTel: / Mobil: 22220622
Træner
Rasmus AndersenTel: / Mobil: 81 88 89 89
Sportschef
Mohammad Ummar RafiqTel: / Mobil:
Ålholm IF (1)
Spillested
Ålholmskolen
Hvid
Rød
Hvid
Træner
Ane Rønn JohanssonTel: / Mobil: 22361093
Træner
Julie KjærgaardTel: / Mobil: 28602289
Træner
Theis GüttlerTel: / Mobil: 40210445
Træner
Anders Skjødt VoergaardTel: / Mobil: 26753357
Træner
Rasmus Paulli BertelsenTel: / Mobil: 21750911
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Bemærk at der spilles på to 3:3-baner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Der er ingen niveaudeling, så det er vigtigt at I stiller lige hold.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Der spilles uden målmand, sidstnævnte hold giver bolden op fra midten ved 1.halvlegs begyndelse.
Ved 4 kampe pr. hold: spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk
Husk tilmeldingsfristen den 13/5 til medaljestævnerne i 3:3 og 5:5, der spilles 15.-16. juni.
Bemærk at der spilles på to 3:3-baner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Der er ingen niveaudeling, så det er vigtigt at I stiller lige hold.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Der spilles uden målmand, sidstnævnte hold giver bolden op fra midten ved 1.halvlegs begyndelse.
Ved 4 kampe pr. hold: spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk