Lukas MadsenTel: 22533252 - Lukas / Mobil: 22300472 - far
Teamleder
Per VenzelTel: / Mobil: 40524301
Cheftræner
Morten ZangenbergTel: / Mobil: 53543019
Holmegaard GB
Spillested
Holmegårdhallen
Rød
Hvid
Rød
Træner
Dennis VillundTel: / Mobil: 27790003
Træner
Jeppe BergerTel: / Mobil:
Træner
Lasse Frier JürgensenTel: / Mobil: 40613900
Køge BK
Spillested
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Sort/Hvid
Sort
Sort
Træner
Rene AndreasenTel: / Mobil: 24838670
Træner
Michael Friis GromeTel: / Mobil: 28694433
Træner
Martin Mønsted JensenTel: 60189004 / Mobil: 60189004
Træner
Jerry HaarsmaTel: / Mobil: 20628562
Træner
Nicklas Riis JensenTel: / Mobil: 53305316
Ringsted IF
Spillested
Ringsted Stadion
Blå
Blå
Blå
Træner
Martin HoveTel: / Mobil: 31614567
Træner
Emiel Berg BangsholmTel: / Mobil: 23412289
Træner
Rasmus Jakob HeinsvigTel: / Mobil: 25116687
Træner
Lasse VindTel: / Mobil: 72332322
Træner
Jacob AmiriTel: / Mobil: 91485337
Træner
Berk ÜnkapTel: / Mobil: 60223888
Træner
Carl Strauss KrügerTel: / Mobil: 21305024
Teamleder
Tanja Vinther LarsenTel: / Mobil: 22271646
Cheftræner
Shadi RahmehTel: / Mobil: 20708617
Rønnede IF
Spillested
Rønnedehallen
Grøn
Sort
Sort
Træner
Louise Exaudi JensenTel: / Mobil: 41824259
Træner
Christian Løjstrup AndersenTel: / Mobil: 40881834
Store Heddinge BK
Spillested
St. Heddinge Stadion
Rød/Hvid
Hvid
Rød
Træner
Gustav RevsbechTel: / Mobil: 42271407
Assistenttræner
Naja Fuglevig SimonsenTel: / Mobil: 28256270
Assistenttræner
Albert Sjelle LundTel: / Mobil: 22646798
Assistenttræner
Theis JensenTel: / Mobil: 53275319
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.
Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk
Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.
Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk
Hjælp til niveau-inddeling: Link
Husk tilmeldingsfristen den 22/4 til 3. runde 3:3 og 5:5, der spilles 11.-12. maj.