BK Avarta
Spillested
Espelundens Idrætsanlæg
Trøje
Grøn
Shorts
Hvid
Strømper
Træner
Kim Kirkeby
Tel: / Mobil: 51853282
Træner
Jonas Suder Voss
Tel: / Mobil: 42410704
Træner
Karsten Kirkegaard Madsen
Tel: / Mobil: 60679770
Træner
Anders Sunwell Nielsen
Tel: / Mobil: 50833024
Træner
Kristian Mikkelsen
Tel: / Mobil: 24658462
Træner
Søren Ng Riis
Tel: / Mobil: 41593335
Træner
Mads Reippurt Pedersen
Tel: / Mobil: 28444881
Teamleder
Peter Koerver Schmidt
Tel: / Mobil: 23 63 85 88
Cheftræner
Anders Lorentzen
Tel: / Mobil: 28120227
Greve Fodbold (1)
Spillested
Greve Idræts Center
Trøje
Blå
Shorts
Hvid
Strømper
Blå
Træner
Torsten Rendbæk
Tel: 29450220 / Mobil: 29450220
Træner
Michel Hertz
Tel: / Mobil: 24794321
Sportschef
Nicolai Alexander Noe
Tel: / Mobil:
Sportschef
Mads Hammersholt Dunker
Tel: / Mobil:
Cheftræner
Michael Jørgensen
Tel: / Mobil: 21290414
Haslev FC
Spillested
HFC's Klubhus
Trøje
Blå
Shorts
Blå
Strømper
Blå
Træner
Carsten Nielsen Würtzner
Tel: / Mobil: 31374854
Træner
Geir Karlsen
Tel: 51323383 / Mobil: 51323383
Træner
Jesper Doktor
Tel: / Mobil: 40642252
Cheftræner
Martin Markvardsen
Tel: / Mobil: 61666253
Roskilde Boldklub
Spillested
Roskilde Idrætspark
Trøje
Hvid
Shorts
Blå
Strømper
Blå
Holdleder
Tessa Lykke Nielsen
Tel: / Mobil: 61306924
Træner
Casper Dragsted
Tel: 29904769 / Mobil: 29904769
Træner
Søren Rugolo
Tel: / Mobil: 21900344
Træner
Jens Christian Ringdal
Tel: / Mobil: 21661666
Træner
Troels Krogh Nielsen
Tel: / Mobil: 27285054
Træner
Nikolaj Skou Bekker
Tel: / Mobil: 28733357
Assistent
Asger Trads Hansen
Tel: 21600747 / Mobil:
Assistent
Siem Okbay
Tel: / Mobil: 71652435
Sportschef
Andreas Moe Rasmussen
Tel: 22115767 / Mobil: 22115767
Assistenttræner
Søren Balder Bendtsen
Tel: / Mobil: 20972089
Assistenttræner
Freddy Faber
Tel: / Mobil: 30203590
Assistenttræner
Johan Bjørnseth
Tel: / Mobil: 20916528
Cheftræner
Klaus Dahl Jensen
Tel: / Mobil: 26846622
Tuse IF
Spillested
Tusehallen
Trøje
Rød
Shorts
Sort
Strømper
Sort
Holdleder
Maria Vandborg
Tel: / Mobil: 25174731
Træner
Henrik Kirkeskov Nielsen
Tel: / Mobil: 31364388
Træner
Martin Røen
Tel: / Mobil: 22795176
Træner
Emrah Tuncer
Tel: 20601273 / Mobil: 72368610
Assistenttræner
Niels Lodskou Sørensen
Tel: / Mobil: 25475240
Assistenttræner
Morten Lefland Bjerre
Tel: / Mobil: 61371303
Assistenttræner
Bastian Tshwarelo Dahl Jensen
Tel: / Mobil: 26858488
Assistenttræner
Malik Bruun Jørgensen
Tel: / Mobil: 29908854
Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.
Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk
Hjælp til niveau-inddeling: Link
Husk tilmeldingsfristen den 13/5 til medaljestævnerne i 3:3 og 5:5, der spilles 15.-16. juni.