Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
15:00
Thurø BK af 1920
Tåsinge f. B.
|
|||||||||||||||||||
18. aug
Ommel BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
BK Stjernen af 1968 (1)
Marstal/Rise
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
FC Kurant (1)
FC Kurant (2)
|
|||||||||||||||||||
18. aug
Longelse Sp.
ERI
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:00
Rudkøbing BK
Hesselager Fodbold
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug
Ommel BK
BK Stjernen af 1968 (1)
|
|||||||||||||||||||
25. aug
FC Kurant (2)
Longelse Sp.
|
|||||||||||||||||||
25. aug
Hesselager Fodbold
FC Kurant (1)
|
|||||||||||||||||||
25. aug
Marstal/Rise
Rudkøbing BK
|
|||||||||||||||||||
25. aug
Oversidder
Tåsinge f. B.
|
|||||||||||||||||||
25. aug
15:00
ERI
Thurø BK af 1920
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:30
Tåsinge f. B.
ERI
|
|||||||||||||||||||
01. sep
BK Stjernen af 1968 (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. sep
FC Kurant (1)
Marstal/Rise
|
|||||||||||||||||||
01. sep
Longelse Sp.
Hesselager Fodbold
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Thurø BK af 1920
FC Kurant (2)
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:15
Rudkøbing BK
Ommel BK
|
|||||||||||||||||||
08. sep
Ommel BK
FC Kurant (1)
|
|||||||||||||||||||
08. sep
BK Stjernen af 1968 (1)
Rudkøbing BK
|
|||||||||||||||||||
08. sep
FC Kurant (2)
Tåsinge f. B.
|
|||||||||||||||||||
08. sep
Hesselager Fodbold
Thurø BK af 1920
|
|||||||||||||||||||
08. sep
Marstal/Rise
Longelse Sp.
|
|||||||||||||||||||
08. sep
Oversidder
ERI
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Thurø BK af 1920
Marstal/Rise
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
Tåsinge f. B.
Hesselager Fodbold
|
|||||||||||||||||||
15. sep
Rudkøbing BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. sep
FC Kurant (1)
BK Stjernen af 1968 (1)
|
|||||||||||||||||||
15. sep
Longelse Sp.
Ommel BK
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
ERI
FC Kurant (2)
|
|||||||||||||||||||
21. sep
15:15
Rudkøbing BK
FC Kurant (1)
|
|||||||||||||||||||
22. sep
Ommel BK
Thurø BK af 1920
|
|||||||||||||||||||
22. sep
BK Stjernen af 1968 (1)
Longelse Sp.
|
|||||||||||||||||||
22. sep
Hesselager Fodbold
ERI
|
|||||||||||||||||||
22. sep
Marstal/Rise
Tåsinge f. B.
|
|||||||||||||||||||
22. sep
Oversidder
FC Kurant (2)
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:30
Tåsinge f. B.
Ommel BK
|
|||||||||||||||||||
29. sep
FC Kurant (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. sep
Longelse Sp.
Rudkøbing BK
|
|||||||||||||||||||
29. sep
FC Kurant (2)
Hesselager Fodbold
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:00
Thurø BK af 1920
BK Stjernen af 1968 (1)
|
|||||||||||||||||||
29. sep
13:00
ERI
Marstal/Rise
|
|||||||||||||||||||
06. okt
Ommel BK
ERI
|
|||||||||||||||||||
06. okt
BK Stjernen af 1968 (1)
Tåsinge f. B.
|
|||||||||||||||||||
06. okt
FC Kurant (1)
Longelse Sp.
|
|||||||||||||||||||
06. okt
Marstal/Rise
FC Kurant (2)
|
|||||||||||||||||||
06. okt
Oversidder
Hesselager Fodbold
|
|||||||||||||||||||
06. okt
11:00
Rudkøbing BK
Thurø BK af 1920
|
|||||||||||||||||||
12. okt
13:00
Thurø BK af 1920
FC Kurant (1)
|
|||||||||||||||||||
13. okt
Longelse Sp.
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. okt
FC Kurant (2)
Ommel BK
|
|||||||||||||||||||
13. okt
Hesselager Fodbold
Marstal/Rise
|
|||||||||||||||||||
13. okt
13:00
Tåsinge f. B.
Rudkøbing BK
|
|||||||||||||||||||
13. okt
13:00
ERI
BK Stjernen af 1968 (1)
|
|||||||||||||||||||
20. okt
Ommel BK
Hesselager Fodbold
|
|||||||||||||||||||
20. okt
BK Stjernen af 1968 (1)
FC Kurant (2)
|
|||||||||||||||||||
20. okt
FC Kurant (1)
Tåsinge f. B.
|
|||||||||||||||||||
20. okt
Longelse Sp.
Thurø BK af 1920
|
|||||||||||||||||||
20. okt
Oversidder
Marstal/Rise
|
|||||||||||||||||||
20. okt
11:00
Rudkøbing BK
ERI
|
|||||||||||||||||||
27. okt
Thurø BK af 1920
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. okt
FC Kurant (2)
Rudkøbing BK
|
|||||||||||||||||||
27. okt
Hesselager Fodbold
BK Stjernen af 1968 (1)
|
|||||||||||||||||||
27. okt
Marstal/Rise
Ommel BK
|
|||||||||||||||||||
27. okt
15:00
Tåsinge f. B.
Longelse Sp.
|
|||||||||||||||||||
27. okt
15:00
ERI
FC Kurant (1)
|
Sidste tilladte spilledato: Torsdag den 31. oktober.