Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
14:00
Klinte Grindløse FC
Søndersø BK
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
Brenderup IF
Båring GF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
Nr. Aaby IK
Skovby GF/Hårslev BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
KRFK
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
|||||||||||||||||||
18. aug
Bogense G & IF
Skamby BK
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
Morud/Veflinge
Særslev BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
15:00
Skovby GF/Hårslev BK
KRFK
|
|||||||||||||||||||
25. aug
Klinte Grindløse FC
Nr. Aaby IK
|
|||||||||||||||||||
25. aug
Særslev BK
Brenderup IF
|
|||||||||||||||||||
25. aug
Skamby BK
Morud/Veflinge
|
|||||||||||||||||||
25. aug
Otterup Bold- og Idrætsklub
Bogense G & IF
|
|||||||||||||||||||
25. aug
Søndersø BK
Båring GF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Morud/Veflinge
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Brenderup IF
Skamby BK
|
|||||||||||||||||||
31. aug
15:00
Båring GF
Særslev BK
|
|||||||||||||||||||
01. sep
Nr. Aaby IK
Søndersø BK
|
|||||||||||||||||||
01. sep
KRFK
Klinte Grindløse FC
|
|||||||||||||||||||
01. sep
Bogense G & IF
Skovby GF/Hårslev BK
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Klinte Grindløse FC
Bogense G & IF
|
|||||||||||||||||||
07. sep
15:00
Skovby GF/Hårslev BK
Morud/Veflinge
|
|||||||||||||||||||
08. sep
Nr. Aaby IK
KRFK
|
|||||||||||||||||||
08. sep
Skamby BK
Båring GF
|
|||||||||||||||||||
08. sep
Otterup Bold- og Idrætsklub
Brenderup IF
|
|||||||||||||||||||
08. sep
Søndersø BK
Særslev BK
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Brenderup IF
Skovby GF/Hårslev BK
|
|||||||||||||||||||
15. sep
KRFK
Søndersø BK
|
|||||||||||||||||||
15. sep
Bogense G & IF
Nr. Aaby IK
|
|||||||||||||||||||
15. sep
Særslev BK
Skamby BK
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
Båring GF
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
Morud/Veflinge
Klinte Grindløse FC
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:00
Klinte Grindløse FC
Brenderup IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
15:00
Skovby GF/Hårslev BK
Båring GF
|
|||||||||||||||||||
22. sep
Nr. Aaby IK
Morud/Veflinge
|
|||||||||||||||||||
22. sep
KRFK
Bogense G & IF
|
|||||||||||||||||||
22. sep
Otterup Bold- og Idrætsklub
Særslev BK
|
|||||||||||||||||||
22. sep
Søndersø BK
Skamby BK
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
Brenderup IF
Nr. Aaby IK
|
|||||||||||||||||||
28. sep
15:00
Båring GF
Klinte Grindløse FC
|
|||||||||||||||||||
29. sep
Bogense G & IF
Søndersø BK
|
|||||||||||||||||||
29. sep
Særslev BK
Skovby GF/Hårslev BK
|
|||||||||||||||||||
29. sep
Skamby BK
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:00
Morud/Veflinge
KRFK
|
|||||||||||||||||||
05. okt
15:00
Skovby GF/Hårslev BK
Skamby BK
|
|||||||||||||||||||
06. okt
Klinte Grindløse FC
Særslev BK
|
|||||||||||||||||||
06. okt
Nr. Aaby IK
Båring GF
|
|||||||||||||||||||
06. okt
KRFK
Brenderup IF
|
|||||||||||||||||||
06. okt
Bogense G & IF
Morud/Veflinge
|
|||||||||||||||||||
06. okt
Søndersø BK
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:00
Brenderup IF
Bogense G & IF
|
|||||||||||||||||||
13. okt
Særslev BK
Nr. Aaby IK
|
|||||||||||||||||||
13. okt
Skamby BK
Klinte Grindløse FC
|
|||||||||||||||||||
13. okt
Otterup Bold- og Idrætsklub
Skovby GF/Hårslev BK
|
|||||||||||||||||||
13. okt
11:00
Båring GF
KRFK
|
|||||||||||||||||||
13. okt
13:00
Morud/Veflinge
Søndersø BK
|
|||||||||||||||||||
20. okt
Søndersø BK
Skovby GF/Hårslev BK
|
|||||||||||||||||||
20. okt
Klinte Grindløse FC
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
|||||||||||||||||||
20. okt
Nr. Aaby IK
Skamby BK
|
|||||||||||||||||||
20. okt
KRFK
Særslev BK
|
|||||||||||||||||||
20. okt
Bogense G & IF
Båring GF
|
|||||||||||||||||||
20. okt
13:00
Morud/Veflinge
Brenderup IF
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:00
Brenderup IF
Søndersø BK
|
|||||||||||||||||||
26. okt
15:00
Båring GF
Morud/Veflinge
|
|||||||||||||||||||
26. okt
15:00
Skovby GF/Hårslev BK
Klinte Grindløse FC
|
|||||||||||||||||||
27. okt
Særslev BK
Bogense G & IF
|
|||||||||||||||||||
27. okt
Skamby BK
KRFK
|
|||||||||||||||||||
27. okt
Otterup Bold- og Idrætsklub
Nr. Aaby IK
|
Sidste tilladte spilledato: Torsdag den 31. oktober.