Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
30. jul
18:30
Voerså Idrætsuge (1)
Herrer Serie 4 (1)
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
30. jul
19:20
Voerså Idrætsuge (2)
Herrer Serie 4 (2)
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. jul
20:10
Voerså Idrætsuge (3)
Herrer Serie 4 (3)
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. jul
18:00
Voerså Idrætsuge (1)
U13 Drenge/8:8
3 x 35 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
31. jul
18:30
Voerså Idrætsuge (4)
Herrer Serie 5 (1)
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
31. jul
19:20
Voerså Idrætsuge (5)
Herrer Serie 5 (2)
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. jul
20:10
Voerså Idrætsuge (6)
Herrer Serie 5 (3)
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
01. aug
17:30
Voerså Idrætsuge
U11 Piger/8:8
3 x 30 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
01. aug
18:00
Voerså Idrætsuge (2)
U13 Piger/11:11
3 x 35 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
01. aug
18:30
Voerså Idrætsuge (1)
Kvinder/7:7 (1)
70 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
01. aug
19:40
Voerså Idrætsuge (2)
Kvinder/7:7 (2)
70 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
02. aug
18:30
Voerså Idrætsuge (3)
Herrer/7:7 (1)
70 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
02. aug
18:30
Voerså Idrætsuge (4)
Herrer/7:7 (2)
70 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
02. aug
19:40
Voerså Idrætsuge (5)
Herrer/7:7 (3)
70 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
02. aug
19:40
Voerså Idrætsuge (6)
Herrer/7:7 (4)
70 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. aug
14:00
Voersaa IF
Asaa/Hjallerup
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 50
|