Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. jul
10:30
HB Køge U19 A (2)
HB Køge U19 B (2)
Træningskamp U19 Division Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. jul
11:00
Ringsted IF
Køge BK (2)
ANN
Træningskamp U19 Division Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. jul
13:00
Viktoria Köln U19
CS+ID North America U19
ANN
Træningskamp U19 Division Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. jul
13:00
FC Køln
North America
Stævne Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. jul
16:00
Cesar State Academy
Duisburg
Stævne Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. jul
16:00
HB Køge
Pogon
Stævne Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. jul
16:00
Cedar Stars Academy U17
Viktoria Köln U17 (1)
ANN
Træningskamp U17 Division Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. jul
16:00
Cedars Stars Academy U17
Viktoria Köln U17 (2)
ANN
Træningskamp U17 Division Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. jul
16:00
HB Køge U17
Pogon Szczecin U17 (1)
ANN
Træningskamp U17 Division Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. jul
13:00
HB Køge U19 (2)
VFL Osnabrück U19
ANN
Træningskamp U19 Division Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. jul
13:00
HB Køge
Duisburg
Stævne Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. jul
16:00
North America
Pogon
Stævne Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. jul
16:00
Jablonec
Duisburg
Stævne Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. jul
16:00
CS+ ID North America U17
Pogon Szczecin U17 (2)
ANN
Træningskamp U17 Division Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. jul
11:00
Cesar Star Academy
Jablonec
Stævne Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. jul
11:00
HB Køge
FC Køln
Stævne Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. jul
14:00
HB Køge
North America
Stævne Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. jul
14:00
North America
Duisburg
Stævne Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. jul
19:00
HB Køge
OB
NordicBet LIGA - Grundspil 2024/25 1.Division
|
|||||||||||||||||||
26. jul
19:00
Køge BK Serie 1 (2)
B. 77, Rødovre (2)
Træningskamp Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. jul
13:00
HB Køge U13 A piger
HB Køge U13 B piger
Træningskamp U13 Pige Øst Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. jul
10:00
1-2 plads
1-2 plads
Stævne Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. jul
10:00
3-4 plads
3-4 plads
Stævne Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. jul
10:00
5-6 plads
5-6 plads
Stævne Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. jul
13:00
HB Køge
North America
Stævne Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. jul
13:00
FC Køln
Duisburg
Stævne Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. aug
19:00
Køge BK Senior 1 (1)
Nerashté, Ballerup (2)
Træningskamp Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. aug
11:00
Køge BK U19 (1)
Taastrup FC (2)
Træningskamp U19 Drenge Øst 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. aug
12:00
Køge BK U13-
Holbæk B&I (2)
ANN
Træningskamp 70 min Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. aug
12:00
Køge BK U13-1 (2)
Holbæk B&I (2)
Træningskamp U13 Liga 2 Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. aug
13:00
Køge BK U14-1 (3)
Allerød Fodbold Klub (2)
Drenge u14 liga 1 Træningskamp Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. aug
19:00
Køge BK Senior 1 (2)
Skjold (3)
Træningskamp Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. aug
11:00
Køge BK U15-1 (6)
Ringsted IF (2)
Træningskamp U15 Drenge Mester Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. aug
13:00
Køge BK U14-1 (4)
Herfølge BK U15
Drenge u14 liga 1 Træningskamp Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. aug
11:00
Køge BK U19
Slagelse B&I
Træningskamp U19 Drenge Øst 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. aug
13:00
HB Køge
AC Horsens
NordicBet LIGA - Grundspil 2024/25 1.Division
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Køge BK
Strandgårdsparkens Boldklub
8:8 Herresenior 1 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
16. aug
19:00
Køge BK
Køge Nord FC
Serie 1 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. aug
19:15
Køge BK
Karise IK
Serie 5 - Efterår Pulje 9
|