Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. aug
20:30
K.B.
Fr.holm Sydhavnen
M+60 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. aug
11:00
K.B.
Brønshøj BK
M+75 5:5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug
17:30
K.B.
FA 2000
U15 Drenge 3 (10) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug
17:45
K.B.
Skjold
U13 Drenge 5 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
16. aug
17:45
K.B. 1
Dragør BK 1
U12 Piger 2 (13) 8:8 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. aug
19:00
K.B. 3
Skjold
U19 Drenge Mester (06/07) Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
K.B. 2
Rødovre
U13 Drenge (12) 8:8 Liga København E dommerløs Liga København
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
KB
Brøndbyernes IF
U14 Drenge Liga Øst 1 (11) helår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
K.B. 1
K.B. 2
U11 Drenge 1 (14) 8:8 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
FC København
Lyngby
U15 Drenge Ligaen 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
K.B.
HIK
U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
K.B. 2
Nørrebro United
U16 Drenge 1 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
FC København
Lyngby
U17 Drenge Ligaen 2024/25 Liga
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
K.B. 2
Vanløse
U14 Drenge (11) Liga København 1 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
K.B. 4
Fremad Amager 3
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
K.B. 3
B 1908 2
U13 Drenge M (12) 8:8 Efterår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
K.B. 2
Fremad Amager 2
U15 Drenge (10) Liga København Efterår Liga København
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
KB 3
Skovshoved IF 2
Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
KB 4
Føroyar 2
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
K.B. 4
B 1903 3
U19 Drenge 2 (06/07) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
K.B.
GVI
U16 Drenge (09) Liga København 1 Efterår Liga København 1
|
|||||||||||||||||||
19. aug
20:30
K.B.
Skjold
M+32 2 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. aug
20:30
K.B.
Hellas
M+45 Mester 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. aug
20:30
KB 3
FB 2
Herre Senior 1 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
19. aug
20:30
KB 4
Stefan
Herre Senior 2 7:7 Efterår P2
|
|||||||||||||||||||
20. aug
20:30
KB 5
B.93 4
Herre Senior 3 7:7 Efterår P3
|
|||||||||||||||||||
21. aug
20:30
KB
BSF
M+40 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. aug
20:30
KB 2
Nørrebro United 2
Herre Senior 1 7:7 Efterår P2
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
KB 10
B.93 8
Herre Senior 5 7:7 Efterår P4
|
|||||||||||||||||||
22. aug
20:30
KB 6
Inter Copenhagen CF
Herre Senior 3 7:7 Efterår P6
|
|||||||||||||||||||
22. aug
20:30
K.B. 8
Frem 15
Herre Senior 5 7:7 Efterår P3
|
|||||||||||||||||||
23. aug
17:45
K.B.
Stefan
U13 Drenge 3 (12) 8:8 Efterår dommerløs P3A E
|
|||||||||||||||||||
23. aug
17:45
K.B. 8
FA 2000 5
U12 Drenge 3 (13) 8:8 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
23. aug
17:45
K.B. 6
Bispebjerg Bk. 1
U12 Drenge 2 (13) 8:8 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
23. aug
17:45
K.B. 2
FB 1
U11 Drenge 1 (14) 8:8 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
23. aug
19:00
K.B. 3
B 1908 3
U17 Drenge Mester (08) Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
23. aug
19:00
K.B.
FA 2000
U19 Drenge (06/07) Liga København 1 Efterår Liga København 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
K.B.
B 1908
U13 Piger (12) 8:8 Liga København Efterår dommerlø Liga København
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
K.B. 1
GVI 1
U12 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
K.B. 5
Vanløse 2
U11 Drenge 2 (14) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
K.B.
Amager Pigefodbold 4
U13 Piger 2 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
K.B. 3
K.B. 4
U11 Drenge 1 (14) 8:8 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
KB
FA 2000 3
Herre Senior 1 7:7 Efterår P2
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
K.B. 5
Hvidovre IF 4
U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 4A
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
K.B. 3
B.93 3
U17 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
K.B. 4
Fremad Valby
U15 Drenge 1 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
K.B. 3
Nørrebro United
U14 Drenge Mester (11) Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
K.B. 2
CIK 1
U12 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
K.B. 6
Union 1
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
KB 2
Skjold 2
Serie 1, P2 24/25 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
K.B. 2
B 1903
U17 Drenge (08) Liga København 1 Efterår Liga København 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:00
K.B. 3
Ørestad IF
U15 Drenge Mester (10) Efterår Mester B E
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:45
K.B.
Oversidder
U21 Herrer København Efterår U21 Herrer
|
|||||||||||||||||||
26. aug
20:30
KB
Frederikssund IK
M+32 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. aug
19:00
K.B. 3
FA 2000 2
U19 Drenge Mester (06/07) Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
27. aug
19:00
KB 7
FC Ryparken 4
Herre Senior 4 7:7 Efterår P1
|