Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. jul
12:00
Næstved I.F. (13)
London FC, Agenthold
Træningskamp 1. div/2. div/3. div Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. jul
17:00
Næstved I.F. (7)
Ishøj IF (4)
Træningskamp Danmarksserie Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. jul
12:00
Næstved I.F. (11)
Helsingør IF Fodbold
Træningskamp 1. div/2. div/3. div Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. jul
12:00
Næstved I.F. (2)
Nykøbing FC (4)
Træningskamp U19 Division Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. jul
18:30
Næstved I.F. (6)
Nykøbing FC
Træningskamp Danmarksserie Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. jul
18:00
Næstved I.F. (5)
Ringsted IF (3)
Træningskamp U17 Division Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. aug
10:00
Næstved I.F. (16)
Roskilde Boldklub (20)
Træningskamp U13 Liga 1 Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. aug
12:00
Næstved I.F.
Roskilde Boldklub
Drenge u14 liga 1 Træningskamp Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. aug
12:00
Næstved I.F. (3)
HIK (4)
Træningskamp U19 Division Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. aug
13:00
Næstved I.F.
Hørsholm-Usserød IK
Træningskamp U15 Drenge Liga 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. aug
12:00
Næstved I.F.
Farum BK
Træningskamp U11 SU - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. aug
12:00
Næstved I.F.
Holbæk B&I
Træningskamp U17 Division Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. aug
12:00
Næstved I.F. (6)
Hørsholm-Usserød IK (2)
Træningskamp U17 Division Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. aug
18:30
Næstved I.F. (4)
Nykøbing FC
Træningskamp U13 Drenge Mester Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. aug
12:00
Næstved I.F. (7)
Roskilde Boldklub (8)
Træningskamp U17 Division Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. aug
12:00
Næstved I.F. (4)
AB (15)
ANN
Træningskamp U19 Division Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. aug
19:00
Næstved I.F.
LUIF/B1938
8:8 U15 Piger (10) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
13. aug
19:00
Næstved I.F.
Suså IF
Serie 5 - Efterår Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Næstved I.F.
Herlufsholm GF
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
15. aug
18:00
Næstved I.F.
Vordingborg IF
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
15. aug
19:30
Næstved I.F.
Overvindinge
VETERAN TURNERING SYD Pulje 1
|