Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01. sep 2021
18:30
Vallensbæk IF
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2021
13:00
Ejby IF Fodbold (1)
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2021
11:00
Køge Nord FC (1)
Præstø IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
14:00
Ejby IF Fodbold
B. Frem
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2022
17:30
IF Hjorten
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
17:00
IF Hjorten
Ishøj IF (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2022
11:00
Ishøj IF (1)
Greve Fodbold U16 drenge
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
11:30
Værløse BK
Nivå-Kokkedal FK (1)
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
13:00
Ishøj IF (1)
Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2023
12:00
Ejby IF Fodbold (2)
Hellas
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2023
18:00
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2023
18:30
Ejby IF Fodbold (3)
B93
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2023
13:15
Ejby IF Fodbold (4)
Stenløse BK (1)
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2023
18:30
Nivå-Kokkedal FK
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2023
11:00
Svogerslev BK
BSF
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2023
19:00
Stenløse BK
Valby (1)
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
13:00
Ejby IF Fodbold
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
14:00
Ejby IF Fodbold (6)
KFUM BK, Roskilde (1)
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
13:30
Stenløse BK
Nødebo IF
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
14:30
Ejby IF Fodbold
Skjold
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
12:00
Ejby IF Fodbold (8)
Køge Nord FC (2)
|
|||||||||||||||||||
11. feb
12:30
Fløng-Hedehusene Fodbold (3)
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
24. feb
12:45
BK Avarta
Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
25. feb
11:50
Himmelev-Veddelev BK
Tuse IF
|
|||||||||||||||||||
02. mar
14:00
Ejby IF Fodbold (9)
Køge BK (1)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
14:00
Ejby IF Fodbold
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
14. apr
13:00
Stenløse BK
GVI
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
Stenløse BK
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Ejby IF Fodbold
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:00
Stenløse BK (8)
Virum-Sorgenfri BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Stenløse BK (7)
Hareskov IF (1)
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Stenløse BK
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Ejby IF Fodbold
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:00
Stenløse BK (9)
Valby (2)
|
|||||||||||||||||||
11. aug
14:00
Ejby IF Fodbold
KFUM BK, Roskilde
|