Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. aug
18:30
Nyker
ÅIF
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Knudsker
Hasle
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Nexø
Tejn
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug
17:00
RIK/Viking (1)
RIK/Viking (2)
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
Tejn
Bornholms Værns Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
Hasle
Nexø
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
ÅIF
Knudsker
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
Nyker
RIK/Viking (2)
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
Tejn
Hasle
|
|||||||||||||||||||
03. sep
19:00
ÅIF
Nexø
|
|||||||||||||||||||
05. sep
17:15
Bornholms Værns Idrætsforening
RIK/Viking (1)
|
|||||||||||||||||||
05. sep
19:00
Knudsker
RIK/Viking (2)
|
|||||||||||||||||||
09. sep
19:00
Hasle
Bornholms Værns Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
09. sep
19:00
ÅIF
Tejn
|
|||||||||||||||||||
11. sep
17:30
RIK/Viking (1)
Nyker
|
|||||||||||||||||||
12. sep
19:00
RIK/Viking (2)
Nexø
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:30
Bornholms Værns Idrætsforening
Nyker
|
|||||||||||||||||||
16. sep
19:00
Tejn
RIK/Viking (2)
|
|||||||||||||||||||
16. sep
19:00
Hasle
ÅIF
|
|||||||||||||||||||
19. sep
18:15
Bornholms Værns Idrætsforening
ÅIF
|
|||||||||||||||||||
19. sep
18:30
Knudsker
RIK/Viking (1)
|
|||||||||||||||||||
23. sep
18:30
Nyker
Knudsker
|
|||||||||||||||||||
23. sep
18:30
RIK/Viking (2)
Hasle
|
|||||||||||||||||||
26. sep
19:00
RIK/Viking (1)
Nexø
|
|||||||||||||||||||
30. sep
18:15
Bornholms Værns Idrætsforening
Knudsker
|
|||||||||||||||||||
30. sep
18:30
Tejn
RIK/Viking (1)
|
|||||||||||||||||||
30. sep
18:30
ÅIF
RIK/Viking (2)
|
|||||||||||||||||||
01. okt
19:00
Nexø
Nyker
|
|||||||||||||||||||
03. okt
18:15
Bornholms Værns Idrætsforening
RIK/Viking (2)
|
|||||||||||||||||||
04. okt
17:00
Knudsker
Nexø
|
|||||||||||||||||||
04. okt
17:15
RIK/Viking (1)
Hasle
|
|||||||||||||||||||
04. okt
17:30
Nyker
Tejn
|
|||||||||||||||||||
07. okt
18:00
Tejn
Knudsker
|
|||||||||||||||||||
07. okt
18:00
Hasle
Nyker
|
|||||||||||||||||||
07. okt
18:00
RIK/Viking (1)
ÅIF
|
|||||||||||||||||||
08. okt
19:00
Nexø
Bornholms Værns Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
10. okt
18:30
Nexø
Hasle
|
|||||||||||||||||||
21. okt
19:00
Hasle
Knudsker
|
|||||||||||||||||||
22. okt
17:45
Tejn
Nexø
|
|||||||||||||||||||
22. okt
18:00
ÅIF
Nyker
|
|||||||||||||||||||
22. okt
19:00
RIK/Viking (2)
RIK/Viking (1)
|
|||||||||||||||||||
24. okt
19:00
Knudsker
ÅIF
|
|||||||||||||||||||
25. okt
17:00
RIK/Viking (2)
Nyker
|
|||||||||||||||||||
28. okt
18:15
Bornholms Værns Idrætsforening
Tejn
|
|||||||||||||||||||
29. okt
18:00
Nexø
ÅIF
|
|||||||||||||||||||
31. okt
19:00
RIK/Viking (1)
Bornholms Værns Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
02. nov
13:00
Hasle
Tejn
|
|||||||||||||||||||
03. nov
11:00
RIK/Viking (2)
Knudsker
|
Dobbeltrunde - 11 kampe i efteråret og 5 i foråret.
Top 4 spiller om bornholmsmesterskabet i slutspillet og 5-9 spiller om at vinde kvindeliga-2.
Point og målscorer fra indbyrdes opgør overføres til begge slutspil.