Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26. mar 2021
19:30
Kontra Brøndbys Kulturklub
Holte Star Club
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
10:30
Sct. Jørgens IF
Sct. Jørgens IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
12:00
Kalundborg GB
Jyderup BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
13:00
Føllenslev-Særslev IF
Knabstrup IF
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
13:15
Slagslunde-Ganløse IF
Roskilde Idræts Forening
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
14:00
Præstø IF
FK Sydsjælland 05
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
15:30
Jernløse BK
Ugerløse IF
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
16:00
Greve Fodbold
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2021
10:30
Brødeskov IF
Gørløse SI
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2021
11:00
Skensved IF
Haslev FC (1)
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2021
12:00
Karise IK
Store Heddinge BK
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2021
12:00
Ruds Vedby IF (1)
Gørlev IF
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2021
13:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Korsør IF 2018
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2021
15:00
Taastrup FC
Boldklubben Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2021
19:00
Hundige BK (1)
FC Hvidovre
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2021
19:30
Gislinge BK
Jyderup BK
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2021
18:00
Bold Klub Trundholm
FK Odsherred
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2021
11:00
Herstedøster IC
Slægtens Boldklub
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2021
12:00
Store Heddinge BK
Endeslev-Vråby IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2021
17:00
Røde Stjerne BK
Rosa La FC
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2021
11:00
Skensved IF
CFK (1)
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2021
12:00
Ejby IF Fodbold
Haslev FC (1)
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2021
12:00
Ruds Vedby IF
Boldklubben Bæk City
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2021
13:30
Albertslund BS 72
FC Hvidovre
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2021
14:00
Solrød FC
BK 96, Solrød
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2021
14:00
Blistrup SI
Ølsted IF
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2021
15:15
Torslunde-Ishøj IF
Torslunde-Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
10:00
Karise IK
Toksværd Olstrup Fodbold
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
12:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Skensved IF
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2021
19:00
Solrød FC
Havdrup GI
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2021
18:30
Jernløse BK
Jernløse BK
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2021
18:30
Tuse Næs BK (1)
Mørkøv IF (1)
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
11:00
Brede IF
FC Ryparken
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
12:00
Dalby IF / HFK fodbold
Frederikssund IK
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
13:00
Store Heddinge BK
Sierslev FC
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
13:00
Føllenslev-Særslev IF (1)
Rørby-Værslev IF (1)
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
14:00
Melby-Liseleje IF
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
15:00
Blovstrød IF
Hundested IK
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
15:00
Blistrup SI
Boldklubben Bæk City (1)
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
15:00
Gørlev IF
Hvidebæk IF
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
18:00
Gørlev IF
Gørlev IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
11:00
Brødeskov IF
FC Svineri
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
11:00
Hundige BK
Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
12:00
Albertslund BS 72
Vestegnen FK
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
12:00
FC Lejre
Ruds Vedby IF
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
13:00
Ølsted IF
Kontra Brøndbys Kulturklub
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
13:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
FC Storebælt
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
15:00
Høng GF (1)
Kalundborg GB (1)
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2021
19:00
Mern UIF
Møns FK (1)
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
18:30
Holmegaard GB
Toksværd Olstrup Fodbold
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
18:30
Lynge-Uggeløse IF
Gørløse SI
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
18:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
11:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
IF Hjorten
|
|||||||||||||||||||
24. jul 2021
13:30
Møns FK (1)
Faxe Ladeplads IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2021
13:00
træningskamp serie 5
Kontra BK (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2021
13:00
Grantoften IF
Kontra BK (1)
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2021
14:00
Gilleleje FK
Annisse IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2021
11:00
Kværkeby IF
Høng GF
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. aug 2021
19:00
Gørlev IF
Ruds Vedby IF
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2021
18:30
Taastrup FC
Kontra Brøndbys Kulturklub
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2021
19:00
Torslunde-Ishøj IF
Kværkeby IF
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2021
19:00
Rørvig IF
Bold Klub Trundholm
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
11:00
Jægerspris IK
Mosede BK
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
12:00
Gørløse SI
Blistrup SI
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
14:00
Gilleleje FK
Helsingør IF Fodbold
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
15:00
Kontra Brøndbys Kulturklub
Kontra Brøndbys Kulturklub
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2021
11:00
Haslev FC (1)
Gørslev IF (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2021
18:30
Torslunde-Ishøj IF
Torslunde-Ishøj IF Senior 2
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2021
18:30
Kontra Brøndbys Kulturklub
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2021
18:00
Annisse IF
Annisse IF
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2021
18:30
Snekkersten IF
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2021
15:00
Kr. Værløse IF
FB
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2021
16:00
Taastrup FC
Kastrup
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
14:00
Kr. Værløse IF
CFK
|
|||||||||||||||||||
06. dec 2021
20:30
Taastrup FC
CFK
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
14:00
Taastrup FC
Nødebo IF (1)
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2021
19:15
IF Bytoften (1)
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
18. dec 2021
16:30
IF Bytoften (1)
Gladsaxe-Hero BK
|
|||||||||||||||||||
08. jan 2022
13:00
Hastrup FC
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
14. jan 2022
18:30
Snekkersten IF
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
23. jan 2022
13:00
Taastrup FC
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
14:00
Taastrup FC
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2022
14:15
Ringsted IF
Kværkeby IF
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
13:30
Frederiksværk Fodbold Klub
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
14:15
Ringsted IF
Kværkeby IF
|
|||||||||||||||||||
13. feb 2022
13:00
Taastrup FC
Nødebo IF
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2022
19:45
Kontra Brøndbys Kulturklub
Frederiksberg Boldklub
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2022
12:30
Ringsted IF
Hårlev BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2022
12:30
Hundige BK
Lellinge IF
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2022
11:00
Herstedøster IC
Gørløse SI
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2022
13:00
Køge Nord FC
Køge Nord FC
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2022
18:30
Snekkersten IF
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
11:30
B. 77, Rødovre
Ballerup Boldklub
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
13:15
Ringsted IF
Undløse BK
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
14:00
Raklev GI
Hvidebæk IF
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
14:00
Jægerspris IK
Jyderup BK
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
15:00
Hundige BK
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2022
18:00
Rørvig IF
BK Trundholm
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2022
20:00
Gundsølille SGIF
FC Jonstrup
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2022
20:20
Næstved FC 77 (1)
Næstved I.F.
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
12:00
Faxe BK
Toksværd Olstrup Fodbold
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
16:00
Ringsted IF
Slaglille-Bjernede GI
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2022
10:30
B. 77, Rødovre
Slægtens Boldklub
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2022
20:00
Herlufsholm GF
Næstved FC 77
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2022
18:30
Bold Klub Trundholm
Rørvig IF
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2022
18:45
Snekkersten IF
Kokkedal BK
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
11:30
Ølstykke FC
FC Jonstrup
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
12:15
Vordingborg IF (1)
NFB (1)
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
12:30
Ringsted IF
Faxe BK
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
13:00
Tune IF
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
15:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
13:00
Suså IF
Toksværd Olstrup Fodbold
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
13:30
B. 77, Rødovre
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
15:00
Hundige BK
Korsør IF 2018
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2022
18:45
Kalundborg GB
Stenlille IF
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2022
18:30
Møns FK (1)
Ørslev GIF (V) (1)
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
11:00
Hundige BK
NVFK Herman
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
13:00
Ringsted IF
Såby Fodbold
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
14:15
Benløse IF (1)
Andrup IF
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
12:45
Ballerup-Skovlunde Fodbold
Brødeskov IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
13:30
Terslev G&IF
Terslev G&IF (1)
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
14:00
Vestegnen FK
New City
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
15:00
Hundige BK
Real Benna
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
16:00
Tune IF
Glostrup
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2022
20:40
Taastrup FC
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2022
20:00
Roskilde Boldklub (1)
Røde Stjerne BK
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2022
19:00
BK Trundholm
TFC Odsherred
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2022
19:30
Hellested IF (1)
Hastrup FC
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2022
18:30
Gørlev IF
Rørby-Værslev IF
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2022
18:45
Snekkersten IF
Snekkersten IF (1)
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
13:00
Taastrup FC
Frederikssund IK (1)
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
15:00
Gørløse SI
Brødeskov IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
15:00
Slagslunde-Ganløse IF
Brødeskov IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
16:00
Ringsted IF
Svogerslev BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
16:15
VTF (Vejby/Tisvilde)
VTF (Vejby/Tisvilde)
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
16:00
Allerød Fodbold Klub
Skjold
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
13:00
Taastrup FC
Tune IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. jul 2022
16:00
Tikøb IF
Helsingør IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
26. jul 2022
18:00
BSF (1)
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2022
10:00
Vejby IF (1)
Ramløse IF (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2022
11:00
BSF
Blistrup SI
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2022
11:00
Kontra BK
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2022
13:00
Ringsted IF
Fårevejle BK
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2022
18:00
Kirke Helsinge IF (1)
Rørby-Værslev IF
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2022
19:00
Kværkeby IF
FC Dunav
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2022
18:31
Langebæk Alliancen
Langebæk Alliancen
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2022
18:00
Kirke Helsinge IF
Gørlev IF
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2022
19:00
Jernløse BK (1)
Hvalsø IF (1)
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2022
14:00
Jægerspris IK
Undløse BK (1)
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2022
18:30
Langebæk Alliancen
Præstø IF
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2022
18:30
BSF
Frederikssund IK
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2022
12:00
Hundige BK
CFK
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2022
14:30
FC Ballerup
Grantoften IF
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2022
12:00
Solrød FC
Hundige BK
|
|||||||||||||||||||
08. jan 2023
14:30
FC Ballerup (1)
Frederikssund IK
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2023
19:30
Blistrup SI
Ramløse IF (1)
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2023
20:00
Snekkersten IF
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
10. feb 2023
18:30
Gørlev IF
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2023
14:30
FC Ballerup
Nørrebro FF
|
|||||||||||||||||||
14. feb 2023
20:00
Havdrup Fodbold (1)
CFK
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2023
11:20
Sct. Jørgens IF
Vordingborg IF
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2023
13:20
B. 77, Rødovre
CFK
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2023
11:20
Sct. Jørgens IF
Frederikssund IK
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2023
12:00
Hellested IF
Hårlev BK
|
|||||||||||||||||||
24. feb 2023
19:20
Næstved FC 77
Køge Union
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
10:00
Mosede BK
SV Hemmingstedt
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
12:00
Havdrup Fodbold
Tårnborg IF (1)
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
15:00
IF Skjold Birkerød
CFK
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
12:15
Kværkeby IF
Hvalsø IF
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
11:30
Fårevejle BK
Nykøbing IF
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
16:00
Vallensbæk IF
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
12:15
Kværkeby IF
Store Heddinge BK (1)
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
16:00
B. 1973, Herlev
Torslunde-Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2023
19:15
Nivå-Kokkedal FK
Tune IF
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2023
19:15
Nivå-Kokkedal FK
Tune IF
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2023
19:15
Dianalund IF (1)
Såby Fodbold
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
13:00
Slagslunde-Ganløse IF
FC Whop en Dei (1)
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
13:20
B. 77, Rødovre
Køge Union
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
14:00
Hornbæk IF (1)
Albertslund IF (1)
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
14:00
Møns FK
Ørslev GIF (V)
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
13:00
Hundige BK
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
14:30
FC Ballerup
Nørrebro FF
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
11:00
Hårlev BK
Karise IK
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
12:15
Vordingborg IF
Tårnborg IF
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
12:00
Herlufsholm GF
Herlufsholm GF
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
12:15
Sct. Jørgens IF
Ørslev GIF (V)
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
14:00
FC4733
Præstø IF
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2023
19:00
Store Heddinge BK
Gymnastikefterskolen - Stevns
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2023
18:30
Albertslund IF
Sydhavn FF
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2023
14:00
Hundige BK
Hundige BK
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
14:00
IF Bytoften (1)
IF Bytoften (1)
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
15:30
IF Bytoften (1)
IF Bytoften (1)
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2023
14:00
IF Bytoften (1)
IF Bytoften (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
01. jul 2023
14:00
Hundige BK (2)
Waltan FC
|
|||||||||||||||||||
25. jul 2023
18:00
Vejby IF (2)
Annisse IF (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. jul 2023
18:30
Tårnborg IF
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2023
12:00
Undløse BK (2)
Mørkøv IF (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2023
13:00
Hundige BK (3)
FC Amager
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2023
17:55
Kirke Helsinge IF (2)
Løve IF (1)
|
|||||||||||||||||||
03. aug 2023
18:30
Svinninge IF
Tuse Næs BK
|
|||||||||||||||||||
03. aug 2023
19:00
Vordingborg IF (2)
NFB (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2023
18:00
Kirke Helsinge IF (3)
Kalundborg GB (2)
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2023
11:00
Vejby IF (3)
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
13:00
Hundige BK (4)
CFK (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
14:00
IF Frem Bjæverskov
Førslev IF
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2023
18:30
Annisse IF (2)
Annisse IF (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2023
18:30
Hvalsø IF
Tuse Næs BK
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2023
19:00
Havdrup Fodbold (3)
Skensved IF (2)
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2023
18:30
Hellested IF (2)
Hellested IF (3)
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2023
18:30
Hundige BK
Rosa La FC
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2023
18:30
FC Rudersdal (2)
Hornbæk IF (3)
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2023
19:00
Vordingborg IF (3)
NFB (3)
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2023
19:00
Løve IF (1)
Jernløse BK (1)
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
13:00
Svinninge IF (1)
Mørkøv IF (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2023
12:00
Store Heddinge BK
Rødvig G&I
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2023
13:00
Hundige BK
Humlebæk BK
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2023
19:00
BSF (1)
BSF (1)
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2023
19:00
Møns FK (2)
Ørslev GIF (V) (2)
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
15:00
IF Bytoften
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2023
19:00
Kalundborg GB (4)
Svinninge IF (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2023
19:45
Himmelev-Veddelev BK
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2023
19:30
Kalundborg GB (5)
Svinninge IF (4)
|
|||||||||||||||||||
30. dec 2023
13:30
Kr. Værløse IF (2)
Roskilde United (1)
|
|||||||||||||||||||
19. jan
19:00
Albertslund IF
Kontra BK
|
|||||||||||||||||||
21. jan
11:15
Kirke Hyllinge IF
Roskilde United (2)
|
|||||||||||||||||||
01. feb
21:00
BSF (2)
Køge Union
|
|||||||||||||||||||
10. feb
14:00
Kr. Værløse IF (3)
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
17. feb
13:00
Frederikssund IK (2)
BSF (3)
|
|||||||||||||||||||
18. feb
11:00
Hundige BK (7)
Lellinge IF (2)
|
|||||||||||||||||||
18. feb
12:00
Vemmelev Boldklub
Tårnborg IF
|
|||||||||||||||||||
24. feb
14:00
Ruds Vedby IF
Tårnborg IF
|
|||||||||||||||||||
24. feb
15:00
Frederikssund IK (4)
BSF (4)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
11:00
Ramløse IF
IF Hjorten (2)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
12:00
Melby-Liseleje IF (2)
FIF, Hillerød (1)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
14:00
Store Heddinge BK (3)
Kundby IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
01. mar
18:45
Benløse IF
Hellas
|
|||||||||||||||||||
02. mar
13:00
Tuse Næs BK (4)
Skensved IF (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. mar
15:30
Gislinge BK (3)
Tårnborg IF (9)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
11:00
Hvalsø IF
Jernløse BK
|
|||||||||||||||||||
08. mar
19:00
Avedøre IF (1)
BK Avarta (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. mar
20:00
Gilleleje FK
Ørnhøj/Abildå B1986
|
|||||||||||||||||||
09. mar
12:00
Boldklubben Bæk City
Tårnborg IF
|
|||||||||||||||||||
09. mar
13:00
Slagslunde-Ganløse IF
FC Whop en Dei
|
|||||||||||||||||||
09. mar
15:00
Frederikssund IK (3)
Holte Star Club
|
|||||||||||||||||||
10. mar
11:00
Gislinge BK (4)
Jernløse BK (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. mar
12:00
Store Heddinge BK
Lellinge IF (1)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
14:30
FC Ballerup (3)
FS Hashøj (1)
|
|||||||||||||||||||
14. mar
19:00
Kalundborg GB
Rørby-Værslev IF
|
|||||||||||||||||||
16. mar
10:00
Gislinge BK (5)
Lellinge IF (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. mar
12:00
Tårnborg IF (3)
Næstved FC 77 (2)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
13:00
Tuse Næs BK
IF Hjorten (3)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
16:00
Melby-Liseleje IF (1)
Gørløse SI
|
|||||||||||||||||||
16. mar
16:05
TFC Odsherred
Skærbæk BK
|
|||||||||||||||||||
17. mar
15:00
Hundige BK (8)
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
|
|||||||||||||||||||
19. mar
19:00
FS Hashøj (1)
Hashøj IF
|
|||||||||||||||||||
22. mar
17:00
Havdrup Fodbold (5)
FS Hashøj (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. mar
11:00
Avedøre IF (2)
BK Avarta (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. mar
14:30
FC Ballerup (4)
Tårnborg IF (10)
|
|||||||||||||||||||
24. mar
11:00
Asnæs BK
Høng GF
|
|||||||||||||||||||
24. mar
11:00
Kirke Helsinge IF (4)
Dianalund IF (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. mar
13:00
Hundige BK (9)
IF Hjorten (4)
|
|||||||||||||||||||
24. mar
13:30
Nødebo IF (2)
FIF, Hillerød (2)
|
|||||||||||||||||||
29. mar
16:00
Møns FK (3)
Ørslev GIF (V) (3)
|
|||||||||||||||||||
30. mar
13:00
Ramløse IF (4)
Snekkersten IF (2)
|
|||||||||||||||||||
30. mar
13:00
Tuse Næs BK
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
31. mar
11:00
Undløse BK
Gislinge BK (1)
|
|||||||||||||||||||
07. apr
12:00
B. 73, Slagelse
Alsted-Fjenneslev GI
|
|||||||||||||||||||
21. jul
11:00
Terslev G&IF (3)
FC4733 (3)
|
|||||||||||||||||||
21. jul
13:00
Tuse Næs BK (7)
Lellinge IF (4)
|
|||||||||||||||||||
29. jul
17:30
Kirke Helsinge IF
Eggeslevmagle FK (1)
|
|||||||||||||||||||
30. jul
18:30
Gørslev IF
IF Hjorten (6)
|
|||||||||||||||||||
31. jul
17:30
Eggeslevmagle FK
Løve IF
|
|||||||||||||||||||
02. aug
17:30
Kirke Helsinge IF
Løve IF
|
|||||||||||||||||||
03. aug
12:00
IF Hjorten (7)
Brede IF
|
|||||||||||||||||||
03. aug
14:45
Svinninge IF
Jyderup BK
|
|||||||||||||||||||
05. aug
19:00
Haslev FC (2)
Terslev G&IF (4)
|
|||||||||||||||||||
10. aug
12:00
IF Hjorten (5)
Tuse Næs BK (8)
|
|||||||||||||||||||
10. aug
14:00
Svinninge IF (5)
Asnæs BK (3)
|
|||||||||||||||||||
12. aug
19:00
Terslev G&IF
FC4733
|