Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. nov 2021
20:15
Farum BK
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2021
10:00
BK Avarta
Dragør Boldklub
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. nov 2021
20:15
Farum BK
Strandgårdsparkens Boldklub
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. nov 2021
20:15
Farum BK
Jyllinge FC
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2022
10:00
BK Avarta
Hellerup Idræts Klub
|
|||||||||||||||||||
16. jan 2022
20:15
Farum BK
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. jan 2022
20:15
Farum BK
Frederikssund IK
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
10:00
BK Avarta
Boldklubben Fremad Amager
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
13:20
BK Avarta
Boldklubben 1903
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2022
18:00
Albertslund IF (1)
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
19:00
Herstedøster IC (1)
Avedøre IF (1)
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
18:30
Albertslund BS 72 (1)
Lejerbo BK (1)
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
19:00
Albertslund BS 72 (1)
FC Hvidovre
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
19:00
Ejby IF 1968 (1)
Grantoften IF (1)
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
19:00
Greve Fodbold (1)
SIF Oldboys/Girls
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
19:00
Lejerbo BK (1)
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
19:00
Mosede BK (1)
Albertslund IF (1)
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
19:00
Mosede BK (1)
55+ Herre
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
19:00
BK Avarta
Lejerbo BK (1)
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2022
19:00
Islev BK (1)
Albertslund IF (1)
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2022
19:15
55+ Herre
Albertslund BS 72 (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2022
19:15
Glostrup
Albertslund BS 72 (1)
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2022
19:30
Greve Fodbold (1)
Rosenhøj BK (1)
|
|||||||||||||||||||
29. jun 2022
18:30
SIF Oldboys/Girls
Lejerbo BK (1)
|
|||||||||||||||||||
30. jun 2022
19:00
BK Avarta
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
11:00
Albertslund BS 72
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2022
19:15
IF Skjold Birkerød
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2022
20:15
Farum BK
Frederikssund IK
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2022
20:35
Lyngby Boldklub 1921
Lyngby Boldklub 1921 (1)
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2022
20:35
Lyngby Boldklub 1921
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2022
20:15
Farum BK
Jyllinge FC
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2022
20:35
Lyngby Boldklub 1921
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2022
20:35
Lyngby Boldklub 1921
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2022
20:35
Lyngby Boldklub 1921
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2022
20:35
Lyngby Boldklub 1921
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
19. dec 2022
20:15
Farum BK
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
07. jan 2023
10:30
BK Avarta
Dragør Boldklub
|
|||||||||||||||||||
09. jan 2023
20:15
Farum BK
Rørbæk FC
|
|||||||||||||||||||
09. jan 2023
20:35
Lyngby Boldklub 1921
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
09. jan 2023
20:35
Lyngby Boldklub 1921
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
10:00
BK Avarta
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
23. jan 2023
20:35
Lyngby Boldklub 1921
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
23. jan 2023
20:35
Lyngby Boldklub 1921
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2023
20:35
Lyngby Boldklub 1921
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2023
20:35
Lyngby Boldklub 1921
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
10:15
BK Avarta
Fremad Amager
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2023
20:35
Lyngby Boldklub 1921
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2023
20:35
Lyngby Boldklub 1921
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2023
20:35
Lyngby Boldklub 1921
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2023
20:35
Lyngby Boldklub 1921
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2023
20:35
Lyngby Boldklub 1921
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2023
20:30
BK Friheden
Vigerslev
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2023
18:00
Avedøre IF
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2023
18:00
Rosenhøj BK
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2023
18:00
Avedøre IF
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
19:00
Rosenhøj BK
Mosede BK
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2023
18:00
Rosenhøj BK
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2023
19:00
Rosenhøj BK
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2023
19:00
Rosenhøj BK
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2023
18:00
Avedøre IF
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2023
19:00
Rosenhøj BK
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2023
18:00
Avedøre IF
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2023
19:00
Helsinge Fodbold
Mårum IF
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2023
19:00
Rosenhøj BK (2)
Albertslund BS 72 (2)
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2023
18:00
Rosenhøj BK (3)
Grantoften IF (2)
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2023
17:45
Rosenhøj BK
Mosede BK
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2023
17:15
Rosenhøj BK (5)
Greve Fodbold (2)
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2023
20:35
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Lyngby Boldklub 1921 (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2023
17:00
Albertslund BS 72 (3)
Albertslund BS 72 (4)
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2023
20:35
Lyngby Boldklub 1921 (4)
Lyngby Boldklub 1921 (5)
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2023
20:35
Lyngby Boldklub 1921
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
18. dec 2023
19:00
Lyngby Boldklub 1921
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
18. dec 2023
19:00
Lyngby Boldklub 1921 (10)
Lyngby Boldklub 1921 (11)
|
|||||||||||||||||||
15. jan
20:35
Lyngby Boldklub 1921 (12)
Lyngby Boldklub 1921 (13)
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. jan
20:35
Lyngby Boldklub 1921 (14)
Lyngby Boldklub 1921 (15)
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. jan
20:35
Lyngby Boldklub 1921 (16)
Lyngby Boldklub 1921 (17)
|
|||||||||||||||||||
29. jan
20:35
Lyngby Boldklub 1921
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
26. feb
20:35
Lyngby Boldklub 1921 (20)
Lyngby Boldklub 1921 (21)
|
|||||||||||||||||||
26. feb
20:35
Lyngby Boldklub 1921
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
15. apr
19:00
Rosenhøj BK
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Albertslund IF (2)
Avedøre IF (2)
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Rosenhøj BK
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Albertslund IF
Mosede BK
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Albertslund IF (4)
Herstedøster IC (2)
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Rosenhøj BK (9)
Islev BK (3)
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Albertslund IF
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Albertslund IF
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Rosenhøj BK (10)
Mosede BK (5)
|
|||||||||||||||||||
10. jun
20:15
Taastrup FC
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
24. jun
19:00
Albertslund IF (7)
Islev BK (2)
|
|||||||||||||||||||
24. jun
19:00
Rosenhøj BK (11)
Herstedøster IC (4)
|
|||||||||||||||||||
05. aug
19:00
Albertslund IF
Mosede BK
|
|||||||||||||||||||
08. aug
19:00
Rosenhøj BK (12)
Avedøre IF (4)
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
Rosenhøj BK
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:30
Albertslund IF
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:15
Albertslund IF
Herstedøster IC
|