Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. mar 2021
14:00
IF Skjold Birkerød
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2021
13:00
Lyngby Boldklub 1921
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
11:15
Hornbæk IF
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
18:00
IF Skjold Birkerød (1)
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2021
10:45
Tune IF
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2021
15:15
Tune IF
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
12:00
Fredensborg BI
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
11:00
Køge BK
Dragør 2
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2021
18:30
Lyngby Boldklub 1921
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2021
18:15
Værløse BK
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
12:30
Vallensbæk IF
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
19:30
Lyngby Boldklub 1921
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
16:15
Måløv BK
Haslev FC
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
12:00
Virum-Sorgenfri BK
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
12:45
Måløv BK
Boldklubben Hellas
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2021
11:00
Ringsted IF
Suså IF
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2021
12:00
Virum-Sorgenfri BK
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2021
14:30
Måløv BK
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2021
13:00
Herlev IF
Boldklubben af 1893
|
|||||||||||||||||||
08. jan 2022
11:00
Ringsted IF (1)
Store Merløse IF
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
10:30
Måløv BK
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
13:00
Herlev IF
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
13:00
Herlev IF
Himmelev-Veddelev BK
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2022
12:45
Hareskov IF (1)
AFC Henley
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
17:00
Svenstrup Efterskole
Svenstrup Efterskole
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
18:00
Svenstrup Efterskole
Svenstrup Efterskole
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
19:00
Svenstrup Efterskole
Svenstrup Efterskole
|
|||||||||||||||||||
03. aug 2022
18:00
Raklev GI
Svebølle BI 2016 (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2022
17:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2022
19:00
Hvalsø IF
Herlufsholm GF (1)
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2022
18:30
Hvalsø IF
Lejre IF
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2022
18:30
Fredensborg BI
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2022
12:00
B. 1973, Herlev
Brede IF
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2022
13:00
Fredensborg BI
Liria FK
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
11:00
B. 1973, Herlev
IF Hjorten
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
15:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Herlufsholm GF (1)
|
|||||||||||||||||||
07. jan 2023
11:00
B. 1973, Herlev
IF Hjorten
|
|||||||||||||||||||
08. jan 2023
14:00
Frem Hellebæk
B93
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2023
18:30
Fredensborg BI
HIK
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
11:00
B. 1973, Herlev
KB
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
14:30
Albertslund IF
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
10:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Næstved I.F.
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
14:00
Fredensborg BI
Hundige BK
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
15:00
Gladsaxe-Hero BK
GFK
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
12:00
Værløse BK
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
09:00
Køge BK
Næstved I.F.
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
13:00
Vordingborg IF
Herlufsholm GF (2)
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2023
11:00
IF Skjold Birkerød (2)
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2023
18:00
IF Skjold Birkerød (3)
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2023
19:00
Holbæk Sportsakademi, U16
Bramming B
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
11:00
Nivå-Kokkedal FK (2)
SønderjyskE, U-16
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2023
10:30
Nivå-Kokkedal FK (1)
Nørremarkens fS
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
15:00
Hareskov IF (3)
LSF
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2023
11:00
Ringsted IF
Svebølle BI 2016
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
13:00
Stenløse BK (1)
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
17. feb
11:00
Svinninge IF
Tuse IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. feb
12:30
FC Rudersdal
FA 2000
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. apr
15:00
Stenløse BK (2)
IF Skjold Birkerød (4)
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:00
BK Avarta
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
15. aug
18:00
Glostrup
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:00
Holbæk B&I
KFUM BK, Roskilde
|