Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28. mar 2021
14:00
Espergærde IF
Brede IF
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2021
15:30
Herfølge Boldklub
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2021
17:15
Præstø IF
Holmegaard GB
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
12:30
Nivå-Kokkedal FK
Birkerød
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2021
11:30
Køge BK
BK Union
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2021
10:30
Køge BK
Boldklubben Frem
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
18:00
Nødebo IF
Toksværd Olstrup Fodbold
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
11:00
Gladsaxe-Hero BK
Frederikssund IK
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
11:30
Allerød Fodbold Klub
Himmelev-Veddelev BK
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
13:00
Køge BK
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2021
11:55
Himmelev-Veddelev BK
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2021
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Ballerup-Skovlunde Fodbold
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2021
12:30
Hillerød Fodbold (1)
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2021
12:00
Himmelev-Veddelev BK
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
14:00
Virum-Sorgenfri BK
Virum-Sorgenfri BK (1)
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
14:00
Næstved I.F.
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2021
10:00
Lyngby Boldklub 1921
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
09. jan 2022
11:00
IF Skjold Birkerød (1)
Nødebo IF
|
|||||||||||||||||||
09. jan 2022
11:30
Holbæk B&I (1)
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
09. jan 2022
13:00
BSF (1)
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
11:30
Svebølle Boldklub og Idrætsforening 2016
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
11:55
Himmelev-Veddelev BK
A27
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
14:30
Herlufsholm GF (1)
Nykøbing IF
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2022
13:00
Himmelev-Veddelev BK
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2022
13:00
Allerød Fodbold Klub
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
11:55
Himmelev-Veddelev BK
Ballerup BK
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2022
11:00
Himmelev-Veddelev BK
Herfølge BK (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
11:55
Himmelev-Veddelev BK
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
14:30
Allerød Fodbold Klub
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
15:00
Gladsaxe-Hero BK
FC Rosengård
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
13:00
Farum BK (1)
BSF
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
15:30
Køge BK
Himmelev-Veddelev BK
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
15:15
Køge BK (1)
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
25. jun 2022
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
23. jul 2022
14:00
Slagelse B&I
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2022
18:00
Slagelse B&I
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2022
10:30
Farum BK
TFC Odsherred
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2022
14:00
Ledøje-Smørum Fodbold
Vanløse Idræts Forening
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2022
18:30
Slagelse B&I
Næstved I.F.
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2022
13:00
Espergærde IF
Espergærde IF (1)
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2022
14:00
Espergærde IF
Ølstykke FC (1)
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2022
14:00
Bagsværd BK (1)
Brede IF
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2022
11:30
Himmelev-Veddelev BK
HIK (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2022
18:00
Tølløse BK
Nykøbing IF
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2022
11:30
Himmelev-Veddelev BK
Ølstykke FC
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. jan 2023
11:30
Himmelev-Veddelev BK
Frederikssund IK
|
|||||||||||||||||||
14. jan 2023
13:00
Slagelse B&I
FA 2000 (1)
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2023
11:30
Himmelev-Veddelev BK
IF Skjold Birkerød
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
11:00
Ejby IF Fodbold
HIK
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
11:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Nakskov
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
11:00
Glostrup
Fremad Amager
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
11:30
Himmelev-Veddelev BK
Glostrup FK - IF 32
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
13:00
VG Fodbold
Køge BK (1)
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2023
18:15
VG Fodbold
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
10:00
Karlslunde IF
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
11:00
Glostrup
FC Holte (1)
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
13:00
Solrød FC
AIK 65 Strøby Fodbold
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2023
11:30
Himmelev-Veddelev BK
KFUM BK, Roskilde (1)
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
12:00
Hørsholm-Usserød IK (1)
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
13:00
Solrød FC
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2023
18:45
Ejby IF Fodbold
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
13:30
Solrød FC
Gladsaxe-Hero BK
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
11:00
B. 1973, Herlev
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
11:00
Værløse BK
Værløse BK (1)
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
13:00
Gladsaxe-Hero BK
HIK
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2023
17:30
Espergærde IF (2)
Virum-Sorgenfri BK (2)
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2023
11:00
FC Rudersdal (1)
Ølstykke FC (2)
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2023
18:00
LSF
Herlev IF (1)
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2023
19:00
FC Holte
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2023
18:30
Allerød Fodbold Klub (1)
LSF (3)
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
10:00
Greve Fodbold (1)
Østerbro IF (1)
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
10:00
Herstedøster IC (1)
Tuse IF (1)
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
13:00
Køge BK U14-2 (1)
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2023
10:30
Allerød Fodbold Klub
B 1903 (1)
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2023
16:30
Køge BK U14-2 (2)
Herfølge BK (2)
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2023
18:30
Allerød Fodbold Klub (3)
KFUM BK, Roskilde (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2023
10:00
Allerød Fodbold Klub (4)
Værløse BK (2)
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2023
18:30
Allerød Fodbold Klub
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
03. nov 2023
18:30
Hørsholm-Usserød IK
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
14:30
IF Skjold Birkerød
Brøndby Strand IK (1)
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
11:00
Hillerød Fodbold
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
12:15
Køge BK U14-2
HIK (2)
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
14:30
Hareskov IF
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
09:00
Køge BK U13-1 (1)
Køge BK U14-2
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
14:30
Hillerød Fodbold (3)
FC Holte (3)
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
12:00
Hørsholm-Usserød IK (6)
HIK (3)
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
14:00
LSF (1)
Brøndbyernes IF (2)
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
13:00
Hareskov IF (1)
Hundige BK (1)
|
|||||||||||||||||||
17. jan
18:30
FC Helsingør (2)
Espergærde IF (3)
|
|||||||||||||||||||
19. jan
18:30
Hørsholm-Usserød IK
Brønshøj BK
|
|||||||||||||||||||
20. jan
11:15
FC Helsingør (1)
Holbæk B&I (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. jan
11:00
FC Helsingør
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
24. jan
18:30
FC Helsingør
AC Amager
|
|||||||||||||||||||
28. jan
14:30
FC Helsingør (5)
FA 2000 (2)
|
|||||||||||||||||||
31. jan
18:30
FC Helsingør (12)
LSF (4)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
11:50
Værløse BK (11)
Værløse BK (12)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
14:00
Greve Fodbold (2)
Brøndby Strand IK (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. feb
12:00
FC Helsingør (3)
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
07. feb
18:30
FC Helsingør
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
11. feb
12:30
KFUM BK, Roskilde
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
17. feb
14:15
Køge BK U14-2 (6)
Lyngby Boldklub 1921 (2)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
16:00
Hørsholm-Usserød IK (12)
Brøndbyernes IF (4)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
13:30
Ringsted IF
Harrislee/Wiesharde u14
|
|||||||||||||||||||
28. feb
18:30
FC Helsingør
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
03. mar
15:15
Køge BK U14-2 (5)
Hundige BK (2)
|
|||||||||||||||||||
06. mar
18:30
FC Helsingør (11)
FC Rudersdal (2)
|
|||||||||||||||||||
08. mar
18:30
Hørsholm-Usserød IK (10)
Herfølge BK (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. mar
14:30
FC Helsingør (14)
Herfølge BK (4)
|
|||||||||||||||||||
13. mar
18:30
FC Helsingør
B.93
|
|||||||||||||||||||
23. mar
12:15
Køge BK U14-2 (7)
FC Nakskov U14
|
|||||||||||||||||||
30. mar
14:00
U14 drenge træningskampe
Slagelse B&I U13
|
|||||||||||||||||||
01. apr
10:00
Greve Fodbold
Brøndby Strand IK
|
|||||||||||||||||||
05. apr
18:30
Hørsholm-Usserød IK (13)
Herfølge BK (5)
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. apr
11:00
Herstedøster IC (2)
Tuse IF (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:30
FC Helsingør (13)
B 1903 (2)
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
Hillerød Fodbold (4)
FC Holte (4)
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Hillerød Fodbold (5)
Allerød Fodbold Klub (7)
|
|||||||||||||||||||
16. maj
17:00
Herlev IF (2)
Herlev IF (3)
|
|||||||||||||||||||
20. maj
13:30
FC Rudersdal
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:30
B 1903 (3)
B 1903 (3)
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:00
FC Hornsherred
Skibby IK
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:00
Herlev IF
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
23. jun
12:00
Hørsholm-Usserød IK (14)
Herfølge BK (6)
|
|||||||||||||||||||
11. aug
12:00
Herlufsholm GF
Havdrup Fodbold
|