Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. nov 2021
13:45
FA 2000
Hellerup Idræts Klub
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2021
12:00
FA 2000
Gentofte-Vangede Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2021
13:15
B 1903 (1)
B 1908 (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. jan 2022
11:30
B 1903
B93
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
12:00
Fix
Skjold (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
16:30
B 1903
Greve Fodbold
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. jan 2022
12:00
AB Tårnby (1)
FA 2000 (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2022
19:30
Boldklubben af 1893
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2022
12:00
AB Tårnby
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2022
15:00
B 1903
HIK (1)
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2022
11:30
Boldklubben Skjold
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2022
11:00
Boldklubben 1903
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
09:30
Boldklubben Skjold
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2022
18:00
Vanløse
KFUM BK, Roskilde (1)
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2022
12:00
FA 2000
Kjøbenhavns Boldklub
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
16:00
FA 2000
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
12:30
BK Union
Boldklubben Fix
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
15:00
BK Frem
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
12:15
AB Tårnby
Holbæk B&I
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2022
12:00
AB Tårnby
HIK
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2022
18:30
AB Tårnby
Hvidovre IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2022
12:00
AB Tårnby
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2022
17:00
AB Tårnby
FB (1)
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2022
19:00
Boldklubben Hellas
Frederiksberg Boldklub
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2022
11:00
Boldklubben Hellas
Boldklubben Hellas
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2022
14:00
AB Tårnby
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2022
14:00
AB Tårnby
LSF
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2022
10:00
FB
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2022
11:00
BK Union
Modstander
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2022
12:00
Hellas
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2022
16:30
B 1903
B93
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
12:00
B 1908
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
14. jan 2023
15:30
Nørrebro United
Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
20. jan 2023
17:30
Hellas
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2023
13:00
B93
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
16:00
GVI (1)
Herfølge BK
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
12:30
Østerbro IF
Vordingborg IF
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
11:30
B93
B 1903
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
10:00
Østerbro IF
Herfølge BK
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
15:00
B93
B93
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
16:00
B93
Jægersborg BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
14:30
B93
Tårnby FF
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2023
16:00
B 1908
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
12:00
B 1908
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
10:45
Østerbro IF
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
14:00
B 1908
B93
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2023
13:30
Nørrebro United
B93
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
14:00
B 1908 (2)
HIK (2)
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
14:00
Skjold (2)
Lilla Torg FF (Malmø)
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2023
14:00
Fremad Amager (1)
HIK (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
15:35
Skjold (3)
Skjold (4)
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
12:00
AB Tårnby
Hekla
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
14:00
B 1903 (2)
Fremad Amager (2)
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
12:00
B 1908 (3)
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2023
14:00
B 1908 (4)
Fremad Amager (3)
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2023
14:45
B 1903 (3)
KB
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
10:30
Skjold (5)
B.93
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
13:30
BK Rødovre
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
11. feb
12:30
Skjold (6)
HIK (4)
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. aug
12:00
GVI (2)
KFUM BK, Roskilde (2)
|
|||||||||||||||||||
11. aug
12:00
FB (2)
FA 2000 (2)
|